banner87
13 Aralık 2018 Perşembe

HEM EĞİTİME HEM SPORA YATIRIM

Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesinde yer alan Somuncu Baba İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nun tamamlandığını belirtti

26 Şubat 2018 Pazartesi 07:12
Bu haber 390 kez okundu
HEM EĞİTİME HEM SPORA YATIRIM
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesinde yer alan Somuncu Baba İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nun tamamlandığını ve düzenlenen tören ile hizmete açılarak hem eğitime hem de spora katkı ve destek verdiklerini söyledi.

Somuncu Baba İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nun tamamlanması ile öğrencilerin hem spor hem de sosyal etkinliklere daha fazla yer verebileceklerini belirten Başkan Büyükkılıç, spor salonunun zemin artı bir kattan oluştuğunu ve çok amaçlı bir salon inşa edildiğini kaydetti.

Spor salonunun asma katlı olmak üzere 2 kattan oluştuğunu, 13.20 metre yüksekliğinde ve 650 m² inşaat alanı bulunduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Melikgazi Belediyesi her ortam da ve her fırsatta eğitime ve spora yatırım yapıyor ve destek sağlıyoruz. Eğitim toplumun geleceği, spor ise birey için önemli bu neden ile olmaz ise olmazlarımız arasında eğitim ve spor yatırımları gelmektedir. Eğitim kurumlarımızın ihtiyaçlarını ya belirliyoruz ya da talep ediyorlar. Ama sonuçta biz yatırımı gerçekleştiriyoruz. Arsası müsait olan ve spor salonu ihtiyacı bulunan Somuncu Baba İmam Hatip Lisesine çelik taşıyıcı sistem ile spor salonu inşa ettik. Hem spor salonu hem de sahne gösteri salonu olarak hizmet verecektir. Eğitime ve spor camiasına hayırlı olsun.”

Bu okul idaresinin ve aile birliğinin bir isteği olduğunu, onu da Başkan Memduh Büyükkılıç Beyin yerine getirdiğini, üstelik çok amaçlı bir tesis yaptığını söyleyenSomuncu Baba İmam Hatip Lisesi Müdürü Eyüp Karakaya, “Başkan Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyor ve Ekibini ve kendilerini kutluyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV