banner87
13 Aralık 2018 Perşembe

HİKMET KARAMAN TEPKİ GÖSTERDİ

Kayserispor Teknik direktörü Hikmet Karaman, bugün katıldığı bir yemek daveti ile ilgili açıklama yaptı

08 Aralık 2018 Cumartesi 19:05
Bu haber 365 kez okundu
HİKMET KARAMAN TEPKİ GÖSTERDİ
Haberici -->
Kayserispor'un çiçeği burnundaki teknik direktörü Hikmet Karaman, bugün katıldığı bir davet ile ilgili olarak oldukça sert bir açıklama yaptı. Karaman, "Kayserispor düşmanları ile asla birlikte olmam" dedi.

Kayserispor eski Başkanı Recep Mamur  ve eski yöneticilerin bulunduğu bir yemek davetine katılan teknik direktör Hikmet Karaman, sonrasında oldukça dikkat çekici bir açıklama yaptı. Yemeğe katılmasından ötürü tepki çeken Karaman, sosyal medya hesabı üzerinden Kayserispor kamuoyuna seslendi. Hikmet Karaman, "Kayserispor'a başkanımız Erol Bedir ve yönetim kurulunun daveti gelmiş ve göreve başlamış bulunmaktayım. Tek hedefimiz Kayserispor'u hakettiği yerlere taşımak olup, bu uğurda yolumuza devam ederken camiamız arasına nifak sokulmasına ve yönetimimizin, teknik heyetimizin, futbolcularımızın ve taraftarlarımızın arasındaki birlikteliğin bozulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

Karaman açıklamasının ikinci kısmında, "Tüm taraftarlarımızın bilmesini isterim ki, nifak sokmak niyetinde olan kişiler ne Hikmet Karaman'a yaklaşabilir, ne de Hikmet Karaman'ın bu kişilerle işi olur. Bir dostumun daveti üzerine bugün iyi niyetli olarak katıldığım bir yemekte bu niyette olan kişilerin varlığından sonradan haberdar olduğumu ve Kayserispor düşmanları ile asla birlikte olamayacağımı kamuoyunun bilgisine sunarım" ifadelerini paylaştı.
HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV