banner87
22 Şubat 2019 Cuma

İDMANA BİRLİKTE ÇIKACAKLAR

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, altyapıya önem verdiklerini ve yeni tesisle birlikte bunun en üst seviyeye çıkacağını ifade etti.

12 Temmuz 2018 Perşembe 21:36
Bu haber 397 kez okundu
İDMANA BİRLİKTE ÇIKACAKLAR
Haberici -->
Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, altyapıya önem verdiklerini ve yeni tesisle birlikte bunun en üst seviyeye çıkacağını ifade etti. Bedir, a takım idmana çıktığında hemen yan sahada da alt yapı takımının idman yapacağını söyledi.

Artık takımların alt yapıya ciddi anlamda önem vermek zorunda oldukları dönemi girdiklerini belirten Kulüp Başkanı Erol Bedir, altyapı tesislerinin projesini bakanlığa sunduklarını, mevcut ekonomik imkanlarla tüm kulüplerinde altyapıya yatırım yapmalarını zorlayacağı anlattı.

Başkan Bedir, ülke ve kulüp menfaatleri, milletimiz adına kulüplerin mutlaka altyapıya önem vermesi ve bir şeyler üretmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Bedir, Kayserispor olarak altyapı için önemli yatırım yaptıklarını da aktararak, “Kulübümüzün yeni tesisleri bitince oraya geçeceğiz. Eski tesisleri tamamen alt yapıya tahsis edeceğiz. Her şeyden önemlisi A takımımız idman yaparken, alt yapı takımı da hemen yan sahada onlarda idman yapacak. Burada altyapı oyuncularımızın aynı havayı teneffüs etmesi büyük başarı sağlayacaktır. Abileri ile idman yapmış olacaklar. Bu onlarda aynı ayrı bir motive oluşturacaktır. Biz altyapıdan oyuncular çıkmasına imkan ve fırsat vereceğiz” dedi.

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV