banner153
12 Temmuz 2020 Pazar

JAGUAR SPOR KULÜBÜNDE MADALYA SEVİNCİ

İki kardeş genç sporcular yetiştiriyor

28 Kasım 2017 Salı 07:09
Bu haber 860 kez okundu
JAGUAR SPOR KULÜBÜNDE MADALYA SEVİNCİ
Haberici -->

Jaguar Spor Kulübü Derneği’nin üç sporcusu, düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonasında üç madalya kazandı. İki sporcu Türkiye üçüncüsü. Bir sporcuda Türkiye ikinci oldu ve madalya aldılar.

Spor eğitmeni olan iki kardeş Umut ve Serdar Özdemir tarafından kurulan Jaguar Spor Kulübü Derneği faaliyetleri kapsamında özellikle kenar mahallede imkanları kısıtlı olan sporculara yönelik kick boks eğitimi veriyor. 200 kadar gencin eğitim aldığı spor kulübü önemli bir başarıya da imza attı.

İncesu ilçesinde düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonasına spor kulübü katıldı ve spor kulübünün 3 sporcusu başarılar elde ederek altın madalya aldı.

Spor Eğitmeni Umut Özdemir, özellikle Ziya Gökalp mahallesi bölgesinde dar gelirli olan ve sportif anlamda etkinliklere katılamayan gençlere fırsat olduklarını ve spor kulübü olarak bu gençlere eğitim verdiklerini belirtti. Özdemir, bunun meyvesini yapılan Türkiye Şampiyonasında derece yaptıklarını belirterek, kulüp sporcusu Aleyna Gündoğan Türkiye ikincisi, Lara Bergin Candan ve Oğulcan Başbuğ Türkiye üçüncüsü olduklarını ve madalya kazandıklarını ifade etti. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV