banner153
banner159
07 Temmuz 2020 Salı

KASİST'TEN TARAFTARA ÇAĞRI

Kısa adı KASİST olan Kayserispor İstanbul Taraftar Derneği, Ankara'da Fenerbahçe ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçı nedeniyle çağrıda bulundu. Derneğin açıklamasında, "Stadın yüzde 50 koltuğu Kayserispor'a tahsis edilecek. O nedenle bir tek boş koltuk kalmaması gerekli" denildi.

29 Mart 2012 Perşembe 14:38
Bu haber 606 kez okundu
KASİST'TEN TARAFTARA ÇAĞRI
Haberici -->
Kayserispor'un play-off şansını kaybetmesinin ardından Türkiye Kupası'nın daha da önem kazandığına vurgu yapılan açıklamada, işadamları, sivil toplum örgütleri ve yerel medyanın kenetlenmesi istenilerek, şu görüşlere yer verildi:
"Play-off şansını kaybeden takımımız için Ziraat Türkiye Kupası'nda kazanılacak final maçı bu yıl verilen emeklerin meyvesininin toplanacağı bir karşılaşma olacaktır. Fenerbahçe ile oynayacağımız çeyrek final karşılaşması aslında erken final niteliğindedir. 2008'de alınan kupanın şehrimize nasıl bir coşku getirdiği hepimizin hafızlarında yeniden canlanmakla birlikte, takımımızın maksimum düzeyde desteklenmesi, halkımız için olmazsa olmaz bir görevdir. Bu doğrultuda iş adamlarımızın, kulüp yöneticilerimizin, Kayseri dışında örgütlenmiş derneklerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, yerel medyamızın ve taraftarlarımızın üzerine sorumluluklar düşmektedir. Ankara'daki çeyrek final maçında stadyum kapasitesinin yüzde elli kontenjanla Kayserispor taraftarlarına verilecek olması, bu sorumluluğu bir kat daha artırarak tek bir boş koltuk kalmayacak şekilde örgütlenilmesini gerekli kılmaktadır. Kayserispor İstanbul Taraftar Derneği (Kasist) olarak bu süreçte üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağımızdan emin olunmasını ve sorumluluk sahibi bütün kesimlerin tek bir hedef doğrultusunda kenetlenmelerini tüm içtenliğimizle arzu ediyoruz."
 

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV