banner167
banner182
24 Ekim 2021 Pazar

KAYSERİ BERNA İLTER’E DESTEK OLDU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor kulüp başkanlığı için kulüp tesislerinde şehir yöneticileriyle yaptıkları toplantı sonrası açıklama yaptı.

22 Kasım 2019 Cuma 16:39
Bu haber 644 kez okundu
KAYSERİ BERNA İLTER’E DESTEK OLDU
Haberici -->

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor kulüp başkanlığı için kulüp tesislerinde şehir yöneticileriyle yaptıkları toplantı sonrası açıklama yaptı. Büyükkılıç, “Bugün şehrimiz ve Türk Futbolu için tarihi bir gün. Şehrimizin markası Kayserisporumuzun yeni başkan adayı olan Berna Gözbaşı hanımefendiye şehir protokolümüz ile desteğimizi göstererek yanında olduk” dedi.

Kayserispor tesislerinde yapılan toplantıya şehirdeki sivil toplum kuruluşların temsilcilerinin yanı sıra belediye başkanları, yönetim ve teknik direktörde katıldı. Toplantı sonrasında açıklama yapan Başkan Büyükkılıç, “Süper Lig düzeyinde bir ilki gerçekleştirerek kulüp başkanlığına aday olan Berna Gözbaşı hanımefendiyi şehrin yöneticileri olarak can-ı gönülden destekliyoruz. Ve inanıyoruz ki şehrimiz ve taraftarlarımızla bir bütün halinde Kayserisporumuzu tekrar hak ettiği yerlerde göreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kayserisporumuzun Başkan Adayı Berna Gözbaşı hanımefendiye başarılar diliyor, şimdiye kadar emek veren tüm başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya AK Parti Milletvekili Taner Yıldız, MHP Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan, Kayserispor Kulüp Başkanı Hamdi Elcuman, Kayserispor eski başkanlarından Erol Bedir, Teknik Direktör Bülent Uygun, yönetim kurulu üyeleri, Kayserispor için başkan adayı olduğunu açıklayan işadamı Sedat Kılınç, Kayserispor Kulübü Başkanı olması noktasında şehir yöneticilerinin tam destek verdiği iş kadını Berna İlter katıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV