banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

Kayserispor Başkanı ezber bozuyor

Hes Kablo Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, 2021 yılının Ezber Bozan Kadın Ödülü aldı.

05 Mart 2021 Cuma 13:51
Bu haber 12322 kez okundu
Kayserispor Başkanı ezber bozuyor
Haberici -->
 Kayseri'nin önde gelen kuruluşlarından Brn Yatak'ın sahibi olan ve Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürüten Berna Gözbaşı, ticaret alanında olduğu gibi spor alanında da başarılı serüveni ile ödüle layık görüldü. Türkiye’nin Kadın Liderleri Ödül Töreni'nde Berna Gözbaşı, Ezber Bozan Kadın Ödülü aldı.
Türkiye'de yayın yapan Dünya Gazetesi ve Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet Kadın Çalışmaları Araştırma Uygulama Merkezi (KOÇ-KAM) stratejik ortaklığında gerçekleştirilen Türkiye’nin Kadın Liderleri Ödül Töreni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımı ile gerçekleşti. Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkı sağlayan kadınların başarı hikayelerine ayna tutmayı, bu hikayeleri geniş kitlelere duyurmayı, başarılı kadınları yetiştiren üniversiteleri, onları destekleyen şirketleri ve kadınlarla birlikte yürüyen erkekleri görünür kılmayı hedefleyen tören Pandemi sürecinden ötürü Online olarak gerçekleştirildi.

Törende Yönetim Katına Yön Veren Kadın Ödülü Selen Zorlu Melik (Zorlu Holding)'e verilirken, Rota Çizen Kadın CEO Ödülünü Demet İkiler (GroupM EMEA) aldı. Parayı Yöneten Kadın Ödülü Biga İşcan Aksaray (Mavi CFO)'a verildi. Ticaret dünyasındaki başarılı hayatını futbol yöneticiliğinde de sergileyen Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Ezber Bozan Kadın Ödülü aldı. Ekonomi dünyasındaki başarılı çalışmalarından ötürü daha önce bir çok kez ödül alan Berna Gözbaşı, bu organizasyonda aldığı ödül ile yine Kayseri'nin gururu oldu.

Anadolu'nun Yükselen Kadın Ödülü Seza Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Açık'a verildi. Esra Bozan (Kimyasal Tanker Süvarisi) düzenlenen törende Ezber Bozan Kadın Ödülüne layık görüldü. Kadınların Geleceğini Güçlendiren Üniversite Ödülleri ise Özyeğin Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi'ne verildi. Yılın Kadın Girişimcisi Ödülü Demet Mutlu (Trendyol Kurucusu)'ya verildi. Kadın Dostu Şirket ödülü TEKFEN'e verildi. Kadının Hayatına Değer Katan Proje Ödülüne Ebru Özdemir (Limak Vakfı) layık görüldü. Teknoloji İle Kadınlar İçin Fark Yaratan Şirket Ödülü Philip Morris Sabancı'ya verildi. Pandemi ve Kadın Özel Ödülü Ece Börü (TSKB Genel Müdürü)'ye verildi. Jüri Özel Ödülü Murat Özyeğin'e takdim edildi. Kadın Dostu STK Ödülü Rıfat Hisarcıklıoğlu (TOBB Başkanı)'na verilirken Umut Vaadeden Genç Kadın Ödülü ise Naturansa kurucusu Esra Serbes'e verildi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV