banner87
23 Temmuz 2019 Salı

KAYSERİSPOR ŞEHİT EŞİNE SORDU

Yönetim kurulu eşi ve çocuğu şehit olan Serkan astsubayın fikrini aldıktan sonra karar verdi

02 Ağustos 2018 Perşembe 21:44
Bu haber 1457 kez okundu
KAYSERİSPOR ŞEHİT EŞİNE SORDU
Haberici -->
Kayserispor, Astsubay Serkan Karakaya’nın eşi ve çocuğunu hain saldırıda şehit vermesi sonucu sezon açılışı ile ilgili töreni yapıp yapmayacaklarını tartıştı. Konu ile ilgili Serkan astsubay ile de görüşen kulüp yönetimi, terör örgütüne inat, birlik ve beraberlik göstergesi için törenin yapılması yönünde karar verdi. Serkan astsubayda katılabileceğini söyledi.

Kayserispor kulübü, sezon açılışı ile ilgili düzenlenecek tören konusunda yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi;
“Bilindiği üzere, takımımızın 2018-19 sezon açılış ve konseri; 04.08.2018 Cumartesi günü saat 18.00′de başlayıp devam edecekti. ​Ancak, öÖnceki gün meydana gelen hain terör saldırısında hemşehrimiz Astsubay Serkan Karakaya‘nın eşi ve yavrusu şehit edildi. Serkan’ın, bizlerin, Kayseri’nin ve Türkiye’nin yüreği yandı. ​Bunun üzerine toplanan yönetim kurulumuz, Kayserisporumuzun açılış törenlerini yapıp-yapmayacağını görüşmüş, bu konuda verilecek kararın eşi ve çocuğunu toprağa veren Serkan KARAKAYA ve büyük taraftarımızla yapılacak istişare sonucuna göre oluşmasını benimsemiştir. ​Taraftarlarımızın tamamına yakını, açılışın yapılarak hain örgütün, “ülkemizdeki normal düzeni tehdit etme” projesine engel olunmasını talep etmiş ve bu vesileyle hainlerin toplu halde protesto edilmesi ve intikam duygularını diri tutma fırsatını da bulacaklarını ifade etmişlerdir. ​Acılı baba Astsubay Serkan Karakaya ile de başkanımız Erol Bedir görüşmüş, eğer şehit ailesi isterse açılışı iptal edebileceğini belirtmiştir. Ancak, kahramanımızdan da paralel biçimde görüş almış, hatta Serkan Karkaya törende başkanımızın yanında olabileceğini ifade etmiştir.

​Netice olarak, Milletçe dimdik ayakta ve kenetlenmiş bir vaziyette olduğumuzu ispat  ve  terörü lanetlemek için Serkan Karakaya‘nın da bizimle olduğu tören, belirtilen gün ve saatte yapılacaktır. ​Bu gelişmelerden sonra, Kayserispor taraftarımızla birlikte tüm hemşerilerimizi Kadir Has stadyumuna bekliyor. ​İkilik çıkarmak isteyenlere fırsat verilmemesini istiyoruz.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV