banner87
21 Mart 2019 Perşembe

KAYSERİSPOR TARAFTARI AYAKLANDI

Kayserispor taraftarı, kulübe zarar verildiği düşüncesi ile zehir zemberek bir açıklama yayınladı.

19 Temmuz 2018 Perşembe 17:30
Bu haber 4083 kez okundu
KAYSERİSPOR TARAFTARI AYAKLANDI
Haberici -->
Son günlerde Başkan Erol Bedir ve yönetimsel çalışmalardan ötürü eleştirinin odak noktası haline gelen Kayserispor'da taraftarlar destek verirken eleştirilere de tepki gösterdi.
"Köstek olmayın.."
Kayserispor'un tek taraftar derneği olan Kapalı Kale Kayserispor Taraftar Derneği, takımına sahip çıktı. Kapalı Kale’nin açıklamasında "Bazı gazetelerde çıkan sponsorlarımızla alakalı haberler tamamıyla kulübümüzü baltalamaya yönelik haberlerdir. Zaten şehrimizde kulübe sponsor olan veya olmak isteyen çok az kurum varken, sponsor olanları da bu tür haberlerle yıpratmaya çalışmak; Kayserispor düşmanlığıdır! Kulübü batma noktasına getirenler, kulübün maddi ve manevi anlamda başarısını istemeyenler, aynı kişilerdir" denildi.

"Madem öyle.."
Kapalı Kale taraftar derneğinin açıklamasında, "Kulübümüzü sponsorlar üzerinde bazı gazeteciler sponsor olan kuruluştan da kaçırmak istemektedir. Madem Kayserispor’u çok düşünüyorsunuz, bu enerjinizi siz gazetecilik sıfatınızı kullanarak kulübe faydalı olmak için sponsor bulmaya harcayın da görelim. Son olarak geçmiş dönemlerde de kulübümüze sponsor olan tek kurum İstikbal Grubu ve CEO’su Alpaslan Baki Ertekin Bey’e teşekkür ederiz” ifadelerinde bulunuldu.

CEO'dan destek
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de, sosyal medya üzerinden Kapalı Kale taraftar grubuna destek verdi. "Ben Kayseri'nin 3 önemli unsurundan biriyim. Elbette Kayserispor'a Boydak Holding olarak destek vereceğim" diyen CEO Alpaslan Baki Ertekin, twitter hesabından "Allahın izniyle, hep destek, tam destek. Ben gülüp geçiyorum siz de öyle yapın lütfen" mesajı yayınladı.
HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV