banner167
banner182
25 Eylül 2021 Cumartesi

KAYSERİSPOR ZİRVESİ ANKARA’DA

Kayserispor kulübünün açıkladığı olağanüstü toplantı Ankara’da yapılacak

25 Ekim 2018 Perşembe 09:30
Bu haber 817 kez okundu
KAYSERİSPOR ZİRVESİ ANKARA’DA
Haberici -->

Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in destek çağrısı içeren açıklamasına sessiz kalmayan Kayseri’nin önde gelen isimleri, olağanüstü toplantı yapacak. Eski Onursal Başkan Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleştirilmesi planlanan toplantının içeriği de belli olmaya başladı.

KİMLER OLACAK

Kayserispor’a yıllarca hizmet veren Mehmet Özhaseki, AKP’deki yoğun programından ötürü toplantıyı Kayseri yerine Ankara’da yapma kararı aldı. Bu toplantıya Kayseri belediye başkanları, Kayseri milletvekilleri, üst düzey bazı işadamları davet edilecek. Özellikle Kayserispor’a gereken desteği vermeyen ancak partiye yakın olan bazı işadamları da bu toplantıda olacak. Ayrıca Kayseri Şeker Fabrikası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Borsası başkanları da toplantıya davet edilecek. Toplantıda öncelikle Kayserispor Başkanı Erol Bedir, kulübün son durumu hakkında bilgi verecek ardından da Mehmet Özhaseki, ekonomik destek verilmesi konusunda destek isteyecek.

ERKEN ÖDEME..

Toplantıda en büyük desteği Boydak Holding’in vermesi bekleniyor. Edinilen bilgilere göre; Boydak’ın bu sezon sponsorluk anlaşması çerçevesinde ödeyeceği parayı daha erken ödemesi istenecek. Sarı kırmızılı kulübe sponsor olan kurumlar ile de yapılacak görüşmede rakamın daha üst seviyeye çekilmesi talep edilecek.

KULÜBÜN AÇIKLAMASI

Kayserispor kulübü, Ankara’da gerçekleştirilecek toplantı öncesinde açıklama yaptı. Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Onursal başkanımız sayın Mehmet Özhaseki‘nin organizasyonu ve başta Büyükşehir belediye başkanımız sayın Mustafa Çelik, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve diğer ilgililerin katılımlarıyla bir toplantı düzenlenmiştir. Kulüp başkanımız tarafından mevcut durum ve yapılması gerekenler konusunda yeterince bilgilendirilen katılımcıların vereceği karar Kayserispor’umuzun  geleceği konusunda belirleyici olacaktır. Başkanımız Erol Bedir’in gerek sayın Mehmet Özhaseki başkan, gerekse sayın Mustafa Çelik başkanla yaptığı istişarelerin oldukça olumlu geçmesi, 1-2 gün içinde daha somut gelişmelerin olabileceği beklentimizi de artırmıştır. Gelişmeler, önemli ve duyurulmaya değer noktaya gelince büyük taraftarımızla paylaşılacaktır” ifadelerine yer verildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV