banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

KAYSERİSPOR’A HAYVAN SİMGESİ ARANIYOR

Ambleminde Erciyes logosu bulunan Kayserispor’da şimdi yeni bir tartışma daha başladı.

30 Mart 2018 Cuma 07:14
Bu haber 1387 kez okundu
KAYSERİSPOR’A HAYVAN SİMGESİ ARANIYOR
Haberici -->
Ambleminde Erciyes logosu bulunan Kayserispor’da şimdi yeni bir tartışma daha başladı. Kulüp Başkanı Erol Bedir’in, takımı simgeleyecek bir hayvan figürü olması gerektiği yönündeki açıklaması birçok kişiden tepki aldı. Sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

Katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Erol Bedir, “Çoğu takımı, kulübü temsil eden bir hayvan figürü var biz de yakın zamanda bu yöndeki çalışmamızı duyuracağız" ifadelerini kullandı.

Bu açıklama üzerine Başkan Erol Bedir’in açıklamalarına sosyal medya üzerinden olumlu yorumlar yapılırken çoğunlukta olumsuz yönde değerlendirmelerle birlikte tepkilerde ortaya çıktı.

Başkanın bu yöndeki düşüncesini eleştirinler çoğunlukta olurken, hayvan figürünün gereksiz olduğu savunuldu. Birçok taraftar Kayserispor’un simgesi olarak Erciyes Dağının yer aldığına dikkat çekerek, hayvan figürünün takımın tanıtımı yada başarısı için bir yararı olmayacağını, takımın başarılı sonuçlar alarak Avrupa’da mücadele etmesiyle takım, kulüp, kentin tanıtımının olacağına işaret ettiler.

Eleştirilerin çoğunlukta olması ise, önümüzdeki günler için şimdiden ortaya atılan hayvan figürü bulma düşüncesini ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV