banner87
21 Mart 2019 Perşembe

KAYSERİSPOR'A NE KADAR ÖDENDİĞİNİ CEO AÇIKLADI

Kayserispor ile sponsor anlaşması yapan Boydak Holding'te CEO Baki Ertekin, sarı kırmızılı takıma ne kadar ödeme yapıldığını açıkladı. Alpaslan Baki Ertekin, asılsız iddialar ile ilgili de sert konuştu.

18 Temmuz 2018 Çarşamba 17:53
Bu haber 4044 kez okundu
KAYSERİSPOR'A NE KADAR ÖDENDİĞİNİ CEO AÇIKLADI
Haberici -->
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor'a 15 Milyon TL'lik çek vermediklerini ifade ederek, "Çek mek yok, sadece sözleşme var. Böyle bir rakam da yok" dedi.

CEO doğruladı
Kayserispor ile Boydak Holding arasında düzenlenen sponsorluk anlaşması neticesinde 15 Milyon TL bir rakam ödendiğini, bu paranın Kayserispor tarafından kırdırıldığı ve kulübü 2 Milyon TL zarara uğrattığı yönündeki spekülasyonlara yanıt gecikmedi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in yaptığı açıklamadan sonra Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de açıklamada bulundu.
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur'un sorularını yanıtlayan CEO Ertekin, "Kayserispor ile 3 yıllık sponsorluk anlaşmayı yaptık. Bu anlaşma çerçevesinde yıllık 3 Milyon TL ödemek kaydıyla 9 Milyon TL'ye mutabık kalındı ve sözleşme imzalandı. Kayserispor'a çek mek vermedik. Sadece sözleşme var" dedi. 

Ne kadar ödendi?
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor ile 2018-2019 sezonu için 3 Milyon TL'ye anlaşıldığını da söyleyerek, "Bu rakamın Kayserispor'a 2 eşit taksitte ödenmesine karar verildi. İlki Haziran ayında 1,5 Milyon TL olarak ödendi. İkinci kısmı Aralık ayında ödenecek. Yeni sezonunki ise yine aynı şekilde olacak" cümlesi kurdu.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV