banner153
25 Ocak 2020 Cumartesi

KAYSERİSPOR’DA YENİ GÖREV DAĞILIMI

İstikbal Mobilya Kayserispor’da yönetim Başkan Hamdi Elcuman başkanlığında toplandı ve yeni görev dağılımı yapıldı. Bazı isimler görev almadı.

19 Ekim 2019 Cumartesi 11:01
Bu haber 244 kez okundu
KAYSERİSPOR’DA YENİ GÖREV DAĞILIMI
Haberici -->

İstikbal Mobilya Kayserispor’da yönetim Başkan Hamdi Elcuman başkanlığında toplandı ve yeni görev dağılımı yapıldı. Bazı isimler görev almadı.

Kayserispor’da Erol Bedir’in istifasının ardından başkanlığa yönetim kurulunun toplantısıyla Hamdi Elcuman getirildi. Takımla ilgili bazı kararlar alarak yeni teknik direktör getiren yönetim, kendi içinde de toplantı yaparak yeni görev dağılımı yaptı.

Kayserispor’un resmi internet sitesinden de duyurulan yeni görev dağılımında, Başkan Vekili olarak Serdar Maraşlı'nın devam etmesine karar verildi. Başkan yardımcılarında değişiklik oldu. Erol Bedir döneminde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Türker Horoz ile Mehmet Çakmak Uyar devam etmezken, Mustafa Bakır başkan yardımcısı olarak görevine devam edecek.

İşte Kayserispor yönetiminde yeni görev dağılımı;

Hamdi Elcuman: Başkan. Serdar Maraşlı: Başkan Vekili. Mustafa Bakır: Başkan Yardımcısı. Mustafa Tokgöz: Basın Sözcüsü. Mevlüt İlbağı: Stat ve Sportif Tesisler. Furkan Ergüneş: Stat ve Sportif Tesisler. Bekir Benk: Altyapı. Süleyman Akın: Sportif Sosyal Sorumluluk. Bülent Bölükbaşı: Sportif Direktör. Berna Gözbaşı: Başkan Danışmanı. Mustafa Gülsoy: Başkan Danışmanı. Mehmet Çakmak Uyar: Başkan Danışmanı. İsmail Çöl: Genel Sekreter. Fatih Çağlar Öcal: Mali İşler. Orhan Taşçı: Hukuk İşleri. İsa Gün: Halkla İlişkiler. Gökhan Çetinsaya: İstanbul Temsilcisi. Türker Horoz: ArGe Reklam. Ali Kaynar: Yurtdışı Temsilcisi.

Kayserispor için en kritik noktalardan birisi olan Basın Sözcülüğü görevinde de değişiklik oldu. 2 yıldır Kayserispor Basın Sözcüsü olarak görev yapan Orhan Taşçı, işlerinin yoğunluğundan dolayı bu görevden affını istedi. Yeni süreçte Kayserispor Basın Sözcüsü olarak Mustafa Tokgöz görev yapacak. Kulüp Hukuk İşleri Sorumlusu da olan Orhan Taşçı, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir açıklama yaparak, "Yaklaşık 2 yıldır yürütmekte olduğum Kayserispor Basın Sözcülüğü görevini arkadaşım, kardeşim Mustafa Tokgöz’e devretmiş bulunmaktayım. Kendisine başarılar dilerim" cümleleri kurdu.

Kayserispor'un yeni Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz de, "Bana verilen bu görevi layıkıyla yerine getirip şehrimizin gözbebeği takımımıza en iyi hizmeti vermek için çabalayacağım" dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV