banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

KİMSE KALMIYOR

Kayserispor’da yeni sezon öncesinde yaşanan ayrılıklar iyice endişe oluşturmaya başladı.

29 Haziran 2018 Cuma 07:31
Bu haber 561 kez okundu
KİMSE KALMIYOR
Haberici -->
Kayserispor’da yeni sezon öncesinde yaşanan ayrılıklar iyice endişe oluşturmaya başladı. Son olarak Ryan Mendes’te takımdan ayrıldı. Yeni transferler konusunda şuana kadar 3 isim dışında transfer yapılmaması da endişeleri iyice artırdı.

Kayserispor’da son günlerde yaşanan gelişmeler taraftarda yeni sezonla ilgili ciddi endişeler oluşturmaya başladı. Birçok oyuncunun sözleşmesinde yer alan fesih bedelinin yatırılmasıyla ayrılma imkanının olması ve bunun bazı oyuncularla ilgili hayata geçirilmesi hem sevinç hem de endişe oluşturdu.

Bu oyuncuların transferi sonrasında kulübe gelir sağlanması noktasında memnuniyet oluşurken, kaliteyi ve takıma önemli katkı sağlayabilecek oyuncu transferi konusunda şuana kadar beklentileri karşılayabilecek transfer yapılmaması endişeye neden oldu.

Kayserispor kulüp yönetiminin önümüzdeki günlerde takıma önemli katkıları olabilecek iki yabancı ismin transfer edileceği açıklaması, Kayserispor sevdalılarında bu isimlerin kim olduğu yönünde merak oluştu. Ancak önümüzdeki süreçte yeni transferlerin yapılamaması yada takıma önemli katkı sağlayacak isimlerin getirilememesi yeni sezon için başarısızlık oluşacağı korkusuna neden oluyor.

Kayserispor’un bazı isimlerine yeni sezon öncesinde Süper Lig takımlarının kanca atması ve transfer etme girişimleri olduğu bilgileri, transferlerin gerçekleşmesi durumunda takım kadrosunu iyice zayıflatacak.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV