banner153
21 Ekim 2019 Pazartesi

KİMSEYE KATKISI OLMAZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor ile ilgili durumu değerlendirerek, “Kayserispor’un daha iyi noktalara gelmesi şehrimize ve ticarete katkı verecektir. Bu yüzden her zaman güzellikleri paylaşmalıyız. Olumsuz konuların paylaşılmasının kimseye katkısı olmaz” dedi.

25 Haziran 2019 Salı 07:39
Bu haber 215 kez okundu
KİMSEYE KATKISI OLMAZ
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor ile ilgili durumu değerlendirerek, “Kayserispor’un daha iyi noktalara gelmesi şehrimize ve ticarete katkı verecektir.  Bu yüzden her zaman güzellikleri paylaşmalıyız. Olumsuz konuların paylaşılmasının kimseye katkısı olmaz” dedi.

Katıldığı bir programdaki konuşmasında Kayserispor ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, olumsuz paylaşımlarla ilgili tepkisini dile getirdi. Büyükkılıç, şunları söyledi;

“Kayserispor’un bu şehrin en önemli markalarından birisidir. Kayserispor bizim olmazsa olmazımız. Süper Lig’deki gurur kaynağımız olan Kayserispor’u daha iyi noktalara taşıma konusunda şehrin sorumluluk üstlenen kişileri olarak her türlü gayreti gösteriyoruz. Bu konu tek başına yerel yönetimlerin, yöneticilerin, sanayicilerin ya da siyasilerin sorunu değil. Bu konu şehrimizin tamamının sahiplenmesi gereken bir konu. Kayserispor’un daha iyi noktalara gelmesi AVM’lere, şehrimize ve ticarete katkı verecektir.  Markalar marka şehir Kayseri’ye en büyük katkıyı sağlayacaktır. Bu yüzden her zaman güzellikleri paylaşmalıyız. Olumsuz konuların paylaşılmasının kimseye katkısı olmaz.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV