banner167
banner182
23 Haziran 2021 Çarşamba

KOMBİNEYE EKONOMİK AYAR

İmkanı olmayanlara destek çıkılacak

12 Temmuz 2017 Çarşamba 07:37
Bu haber 1346 kez okundu
KOMBİNEYE EKONOMİK AYAR
Haberici -->

Kayserispor yönetimi kombine biletle ilgili radikal bir karar aldı. Stada gelmek isteyen herhangi bir taraftarın ekonomik şartlardan dolayı gelememesini önleme adına destek çıkacak.

Spor Toto Süper Lig’de yeni sezon gelecek ay başlıyor. Kayserispor bir yandan transfer konusunda takım kadrosunu güçlendirirken, bir yandan da maçlarda 12’inci adam görevini üstelenen taraftarıyla ilgili bazı uygulamalar yapıyor. Buna göre, ekonomik anlamda imkanları elvermeyen, öğrenci ve benzeri durumdaki kişilerin passolig kartları, kombine biletlerinin satışından sonra baş kalan yerlerle ilgili olarak ödemesi kulüp tarafından yapılacak.

Kayserispor Kulübü’nden yapılan açıklamada, kombine biletlerle ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

“Kulüp Başkanımız Erol Bedir’in Kulübümüzün Resmi İnternet Sitesinde  9 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan ve “ekonomik nedenlerle maça gelemeyen bir tek taraftar bile bırakmamak niyetindeyiz” şeklindeki beyanı çerçevesinde ekonomik durumu kombine kart almaya yetmeyen (öğrenci vb.) taraftarlarımızla ilgili karar alınmıştır. Vizesi yapılmamış passolig kartı olması kaydıyla, passolig kart bilgilerini 8 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılacak satışlardan sonra, kalan boş yerler için kulüp sekreterliğine (e-mail, posta vs.) yapılmış müracaatlar dikkate alınacak. Yapılacak inceleme sonucuna göre kulüp tarafından uygun görülecek yer ve kategoriden imkanlar nispetinde kombine bilet yüklenebilecek ve taraftarımızın bu talebi karşılanmaya çalışılacaktır.

Bu uygulama ile doğacak kulüp kayıpları Yönetim Kurulumuzca üstlenilmiştir.”

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV