banner153
10 Aralık 2019 Salı

KUCHER İLE İMZA ATILMADI

Daha önce Kayserispor’un sözleşmesi sona eren oyuncusu Kucher ile ilgili sözleşme imzalandığı haberlerinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Oyuncu ile sözleşme imzalanmamış.

22 Temmuz 2019 Pazartesi 07:31
Bu haber 221 kez okundu
KUCHER İLE İMZA ATILMADI
Haberici -->
Daha önce Kayserispor’un sözleşmesi sona eren oyuncusu Kucher ile ilgili sözleşme imzalandığı haberlerinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Oyuncu ile sözleşme imzalanmamış.

Kayserispor cephesinden Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın kalabileceği yönünde rapor verdiği defans oyuncusu Kucher ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyuncu ile görüşmelerin olduğu ve sözleşmeye imza attığı ileri sürülmüştü. Ancak oyuncu ile ilgili herhangi bir sözleşme yapılmadığı belirtildi.

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, yaptığı açıklamada, yabancı oyuncu sayısından dolayı Kucher ile sözleşme imzalamadıklarını belirterek, denemeye aldıkları genç Nijeryalı oyuncular olduğunu duyurdu. Bedir, gelecek bazı oyuncularında var olduğunu ve deneme süreci olacağını belirterek, yetenekli olanları kadroya katacaklarını, bu nedenle yabancı oyuncu sayısının artığını dile getirdi. Kucher’in ise ülkesine döndüğünü duyurdu.

SON NOKTAYI KOYMAK İSTİYORUZ

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, yarın takımın Avusturya kampına gideceğini duyurarak, burada kamp yapan Galatasaray kulübü ile ilgili de Ozornwafor ile görüşeceklerini söyledi.

Başkan Erol Bedir, Avusturya kampının sorunsuz bir şekilde devam ettiğini ve yeni gelen oyuncuların takıma adapte olma noktasında iyi bir aşama kat ettiğine işaret etti. Yönetim olarak buraya gideceklerini ve kampı takip ederek teknik heyetle bir araya geleceklerini anlattı. Yapılacak görüşmelerle takımın bulunduğu konum ve durum noktasında değerlendirme yapılacağını anlattı.

Başkan Bedir, burada kamp yapan Galatasaray kulübüyle de görüşmeleri olacağını aktararak, “Biz burada Galatasaraylı yöneticilerle ve Fatih hoca ile görüşüp Ozornwafor transferine de son noktayı koymak istiyoruz. Bu işi bitirip transfer konusunda bir aşamayı daha bitirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Artem Kravets’in sakatlığını hatırlatan Başkan Bedir, “Takımımızda 3 forvet oyuncumuz var. Kravets, Ömer Uzun ve Umut Bulut. Ancak buna rağmen hocamız farklı bir taktik düşünüp ben bir tane daha forvet istiyorum talebi olursa bizde ona göre hareket edeceğiz” diye konuştu.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV