banner153
02 Haziran 2020 Salı

KULÜPTEN TEŞEKKÜR

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü, yazılı bir açıklama yaparak Vefa Gecesi’nde Kayserispor’a sahip çıkan ve destek veren herkese teşekkür etti.

21 Eylül 2019 Cumartesi 00:08
Bu haber 226 kez okundu
KULÜPTEN TEŞEKKÜR
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü, yazılı bir açıklama yaparak Vefa Gecesi’nde Kayserispor’a sahip çıkan ve destek veren herkese teşekkür etti.

Kulübün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

“19 Eylül Perşembe akşamı, Kayserispor’umuz için bir  “Vefa Gecesi” düzenledik. Bu program ulusal ve yerel TV kanallarından canlı yayınlandı. Bu tip bir organizasyon  ilk defa yapıldığından, hedefler konusunda herhangi bir öngörümüz bulunmuyordu. Ancak programın bitişiyle birlikte Kayserispor’umuz için verilen maddi vaatlerle birlikte, sahiplenme duygusunun da en üst düzeye çıkmış olmasının keyfini hep birlikte yaşadık. Ekonomik tablolar ve destek sözlerinin gerçekleşmesi konusu da önümüzdeki günlerde resmi sitemizde yayınlanacaktır.”

CAMİAYI MUTLU ETMİŞTİR

“Bu kampanyaya başlama fikrinin oluşması aşamasındaki katkılarıyla birlikte, geceye katılarak heyecanımızı paylaşan Sayın Valimize minnettarız. Büyükşehir belediye başkanımızın gayret ve gecede ki maddi katkı sözleri de Kayserispor camiasını mutlu etmiştir. Teşekkür ediyoruz. Ve yine; Programımızın Beyaz TV ve TGRT’ den canlı yayınlaması ve diğer katılımlar konusundaki desteklerinden dolayı İstikbal Mobilya CEO su Sn. Alparslan Ertekin’e de teşekkürü borç biliyoruz.”

HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

“Geceye katılarak destek veren Sayın Milletvekilimiz Dr. İsmail Tamer’e, ilçe belediye başkanlarına, konuyu her türlü kişisel ve siyasi mülahazadan uzak tutarak yanımızda olan kişi ve kuruluşlara da muhabbetlerimizi  ifade ediyoruz. Ayrıca; Kulübümüzün 1966 da kuruluşundan bugüne kadar yaklaşık 50 yıl sarı – kırmızı renklerin aşığı olup, gerek taraftar gerekse yönetici olarak Kayserispor’umuza hizmet eden onursal başkanımız Mehmet  Özhaseki’ye de özellikle şükran duyuyoruz. Haseki Başkanın Kayseri ve Kayserispor sevdasıyla bir ömür geçirdiğini Kayseri de yaşayan herkesin bilmesiyle birlikte Kulüp Yönetimi olarak bizim de ifade etmemiz iltifat ve övgü değil en azından emek veren insanlara gösterilmesi gereken vefanın gereğidir.”

TEŞEKKÜRLER SAYIN BAKANIMIZ

“Dile kolay, yarım asır Kayserispor aşkıyla yanacaksınız, yöneticilik, başkanlık yapacaksınız, onursal başkan olacaksınız. Belediye başkanlıkları, bakanlıklar yapıp ,bu görevleriniz sırasında Kayseri’nin diğer problemleriyle birlikte Kayserisporun her türlü sıkıntısını göğüslemeye çalışarak; tesisleşme, bürokrasi ve ekonomik problemlerini 1-2 yıl değil 20-25 yıl çözmeye çalışacaksınız, çok eskiyi bırakalım, 2016-2017 sezonu devre arasında dağılmış bir takımı canla-başla ve(bizleri de işin içine katarak) kurtarmaya uğraşacaksınız, o günden bugüne kayseri sporun tüm dertlerinin yanında olacak ama bunu reklam malzemesi yapmayacaksınız! En son kampanyayla her türlü olumsuzluğa rağmen bana ne? demeden  gayret edecek hem çevrenizi hem de şahsınızı Kayserispor’umuzun  emrine amade kılacaksınız. Ve sonunda da hiçbir beklentimiz olmayacak! Teşekkürler Sayın ba(ş)kanımız! Kayserispor size minnettar kalacaktır.”

 

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV