banner167
banner182
23 Haziran 2021 Çarşamba

KURTARMA OPERASYONU

Sarı kırmızılı takımın maddi bataklıktan kurtulması için Kayserispor Zirvesi gerçekleştirilecek. Milletvekili Baki Ersoy önerdi, Genel Kurul kabul etti.

13 Kasım 2018 Salı 09:39
Bu haber 1011 kez okundu
KURTARMA OPERASYONU
Haberici -->

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasını 12 puanla geride bırakan Kayserispor’da önceki gün gerçekleştirilen Genel Kurul’da flaş bir karara imza atıldı. Kayserispor’un içerisinde bulunduğu maddi sıkıntıdan kurtulması için özel bir toplantı yapılması istendi.

ERSOY TEKLİF ETTİ

MHP Kayseri Milletvekili ve Kayserispor sevdalısı olan Baki Ersoy, Olağanüstü Genel kurul toplantısında yaptığı konuşma ile Kayserispor’u içerisinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmak gerektiğini söyledi.

Kayserispor Genel Kurulu’nda söz alarak kürsüye çıkan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “Dökme suyla değirmen dönmez. Kayserispor’u bu sıkıntılı süreçten kurtarmak için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Bunun için değerli Başkan ve Yöneticiler, uygun bir gün belirlesin. Kimlerin katılması gerektiği belirlensin ve Kayserispor için kafa kafaya verip çözüm yolu bulalım” dedi.

KABUL EDİLDİ

Memduh Büyükkılıç’ın Divan Başkanlığını üstlendiği Kayserispor Genel Kurulu’nda Baki Ersoy’un teklifi kabul edildi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir de, toplantının adının Kayserispor zirvesi olmasını istedi ve bu öneri de kabul edildi. Önümüzdeki günlerde Kayseri’nin siyasi ve ekonomik hayatına yön veren isimler, bir araya gelerek geniş çaplı bir toplantı gerçekleştirilecek. Bu toplantıda Kayserispor’un borçtan nasıl kurtarılacağı ve bundan sonrası için aynı duruma düşmemesi adına neler yapılması gerektiği konuşulup karara bağlanacak.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV