banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

MEHMET ÖZHASEKİ'DEN KAYSERİSPOR AÇIKLAMASI

Kayserispor eski Onursal Başkanı ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı taraftarın gönlüne su serpen açıklama yaptı

17 Ekim 2018 Çarşamba 01:10
Bu haber 910 kez okundu
MEHMET ÖZHASEKİ'DEN KAYSERİSPOR AÇIKLAMASI
Haberici -->
Spor Toto Süper Lig'de sancılı günler geçiren Kayserispor'da Yönetim Kurulu'nun seçimli genel kurul kararı alması üzerine isyan bayrağı açan Kayserispor taraftarı, sesini duyurmayı yine başardı.

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde oldukça etkin olan Kayserispor taraftarı, "SözündeDur" şeklinde twitter üzerinden oluşturduğu hastag ile Kayserispor'un içerisinde bulunduğu durumdan kurtulması adına önemli bir adım attı. Kayserispor Kapalı Kale taraftarları tarafından başlatılan twit sarmalında Kayserispor eski Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e ağır ithamlarda bulunulurken, Kayserispor eski Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, taraftarların yüreğine su serpen bir açıklama yaptı.

Sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yapan AK Parti Kayseri Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'un sahipsiz kalmayacağını söyleyerek, desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Mehmet Özhaseki, "Kayserispor sahipsiz değildir. Biz, Kayserisporumuza inanıyoruz ve hemşehrilerimizle bir ve bütün halinde kulübümüze her anlamda desteğimiz devam edecek. Başarılar kazanması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu takım iyi işler çıkaracak" dedi.
HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV