banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

MEMNUNUM

Sağlam, takımını yeni sezon için hazırlarken oyuncuların şuana kadar ki disiplinli hareketi ve idmanlardaki performansından dolayı memnun olduğunu açıkladı.

10 Temmuz 2018 Salı 07:28
Bu haber 428 kez okundu
MEMNUNUM
Haberici -->
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımını yeni sezon için hazırlarken oyuncuların şuana kadar ki disiplinli hareketi ve idmanlardaki performansından dolayı memnun olduğunu açıkladı.

Spor Toto Süper Liginin 2018-2019 sezonu için hazırlıklarına başlayan ve ilk dönem çalışmalarını tamamlayan Kayserispor’da Erzurum kampı başladı. Sarı-kırmızılı takımda bütün oyuncular idmanlara katılırken, Teknik direktör Ertuğrul Sağlam kısa süren ilk dönem çalışmalarını değerlendirdi ve memnun olduğunu ifade etti.

Ertuğrul Sağlam, kendisini en çok memnun ve mutlu edenin bütün futbolcuların kendilerine söylenen tarih ve saatte kulüp tesislerin gelerek çalışmalara katılma boyutundaki disiplinlerinin başarıyı önemli ölçüde olumlu etkileyeceğini ifade etti. Oyuncularının çalışma temposu ve ortaya koydukları performansında iyi olduğunu aktaran Sağlam, bunun yeterli olmadığını daha üst seviyede performans gösterilmesi gerektiğini aktararak, oyuncularının kamp dönemleri sona erdiğinde istediği ve istedikleri seviyeye geleceklerine işaret etti.

KAYSERİSPOR’UN SEZONU OLACAK

Ertuğrul Sağlam, ligde başarılı dönem geçireceklerine inandıklarını belirterek bu sezonun Kayserispor’un sezonu olacağını ifade etti. Kayserispor’da başarı için herkesin bir beklentisi olduğunu ve bu beklentiye cevabı takım kadrosunda oyuncularla birlikte teknik ekibin ve bu işin başında olan yönetimin vereceğini belirten Sağlam, “Biz teknik heyet ve futbolcular olarak üzerimize düşeni yapacağız. Yapmak istiyoruz. Yönetimde bize bu konuda yardımcı oluyor, destek veriyor. İnşallah yeni sezon bizim için çok iyi olacak ve bizim sezonumuz olacak” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV