banner167
banner182
18 Haziran 2021 Cuma

METE EKE: HER ZAMAN KAYSERİSPOR’UN YANINDAYIM

Eski Başkan Mete Eke, Erol Bedir'in kendisini aradığını açıkladı

20 Temmuz 2017 Perşembe 18:54
Bu haber 1460 kez okundu
 METE EKE: HER ZAMAN KAYSERİSPOR’UN YANINDAYIM
Haberici -->

Kayserispor’un eski kulüp başkanlarından Mete Eke, yazılı bir açıklama yaptı. Kayserispor tesislerinde kulüp başkanlarının fotoğraflarının yer aldığı köşede kendi fotoğrafının bulunmamasıyla ilgili de bilgi veren Eke, “Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, tarafı arayarak durumu izah etti. Küçük çaplı aksaklık yaşanmış” dedi.

Kayserispor kulübünde eski başkanların fotoğraflarının bulunduğu köşenin yeniden oluşturulmasıyla ilgili yapılan çalışmada, eski başkanlardan Mete Eke’nin fotoğrafının bulunmaması spor kamuoyunda tartışma konusu olmuştu. Basına yansıyan olayda, yeniden oluşturulan köşe ile ilgili yayımlanan fotoğrafta eski başkanlardan Mete Eke’nin fotoğrafı yer almaştı.

Bu gelişmenin basına yansımanın ardından hem Mete Eke hem de Kayserispor Kulübü cephesinden açıklama geldi. Olayda bir art niyet söz konusu olmadığı ifade edilirken, fotoğrafın bulunmamasıyla ilgili sebepte detaylı olarak açıklandı.

Konu ile ilgili eski kulüp başkanlarından Mete Eke, yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verdi; “Kayseri kamuoyunu ve Kayserispor camiasını iki gündür meşgul eden Kayserispor Kulübü’nde eski başkanların fotoğraflarının asıldığı panoda şahsımın yer almadığı haberlerini herkes gibi bende medyadan takip ettim.Öncelikle bu konuda hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum.Bu haberlerin ardından Kayserispor Başkanı Erol Bedir, tarafımı arayarak durumu izah etmiştir. Bu fotoğraf panosunun oluşturulması sırasında yaşanan küçük çaplı aksaklığın en kısa süre içinde giderildiği ifade edilmiştir. Başkan Bedir ile yaptığımız görüşme karşılıklı anlayış ve iyi ilişkiler çerçevesinde noktalanmıştır. Şunu ifade etmem gerekir ki, Mete Eke olarak başkanlık da dâhil olmak üzere Kayserispor’un her kademesinde görev yapmış olmaktan her dönemde iftihar etmiş, gurur duymuşumdur. Ben dün de, bugün de, yarın da çok iyi bir Kayserisporlu olarak kulübümün yanında yer almak her zamanki gibi olmazsa olmazlarım arasındadır. Hepimizin kulübü Kayserispor’a 2017/2018 sezonunda başarılar diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV