banner153
banner156
28 Mayıs 2020 Perşembe

MHP'Lİ BAKİ ERSOY GENÇLİK SPOR DA

Ersoy, ziyaretleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’yi de ziyaret etti.

31 Ağustos 2018 Cuma 07:27
Bu haber 633 kez okundu
MHP'Lİ BAKİ ERSOY GENÇLİK SPOR DA
Haberici -->
MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, kentte bir dizi ziyaretlerde bulunuyor. Ersoy, ziyaretleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’yi de ziyaret etti.

MHP’li Baki Ersoy, Kayseri’de bulunduğu sürede çeşitli ziyaretlerde bulunarak kurum ve kuruluşlarda da yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alıyor.

Esnaf ziyaretlerinden sonra Baki Ersoy, spor alanında da bazı kurum ve derneklere ziyaretleri oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’yi ziyaret etti. Ersoy’u kapıda karşılayan Eskici, bir süre sohbet ederek, müdürlük olarak verilen hizmetler hakkında bilgi verdi. Milletvekili Ersoy, şehirde sportif faaliyetler noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ve destek olacaklarını ifade etti.

MHP’li Ersoy, daha sonra Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı’yı ziyaret etti. Ziyarette amatör sporla ilgili olarak bilgiler alan Ersoy, burada da sportif anlamda bütün etkinliklere ve yapılacak çalışmalara destek olacaklarını, bu konuda gerek parti içinde gerekse mecliste katkılar koyabileceğine işaret etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV