banner153
banner160
31 Ekim 2020 Cumartesi

OYNANSIN

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Talasgücü Belediyespor, Kayseri Emar Grup FK ve Yahyalıspor liglerin başlaması ve oynanmasını istiyor.

30 Eylül 2020 Çarşamba 07:18
Bu haber 3585 kez okundu
OYNANSIN
Haberici -->

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Talasgücü Belediyespor, Kayseri Emar Grup FK ve Yahyalıspor liglerin başlaması ve oynanmasını istiyor.

Kulüpten yapılan açıklamada, Türkiye AmatörSpor Kulüpleri Konfedarasyonu Başkanlığı tarafından ligler ile görüş isteğine cevap verildiği duyuruldu. Yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi; “Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun Bölgesel Amatör Lig müsabakaları konusunda kulübümüzden görüş talebine istinaden Talasgücü Belediyespor kulübü yönetimi olarak 2020-2021 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının oynanması yönünde görüşümüzü beyan ediyoruz.”

TAVRINI KOYDU

Kulüpten yapılan açıklamada, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanlığı tarafından ligler ile görüş isteğine cevap verdi. Kulüp Başkanı Emre Arıkan yaptığı yazılı bir açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonun Sağlık Kurulu’nun belirlemiş olduğu pandemi kuralarına uymaya ve gereğini ekonomik olarak karşılamaya hazırız. Bölgesel Amatör Liglerin biran önce oynanmasını Kayseri Emar Grup FK olarak istiyoruz” denildi.

BİRAN ÖNCE BAŞLASIN

Yahyalıspor Kulübü yaptığı açıklamada, “Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 25.09.2020 tarih ve 124 sayılı yazısında 2020-2021 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının oynatılıp oynatılmaması hakkında kulübümüzden görüş istenmiştir. Amatör liglerin biran önce başlatılması gerektiğini bildirdiğimiz resmi yazımız ilgili Federasyon Başkanlığına iletilmiştir. Liglerin planlamasının biran önce yapılarak belirsizliğin giderilmesini ve Amatör Liglerin en kısa zamanda başlatılmasını talep etmekteyiz” denildi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157