banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

SOYKARCI’DAN ANLAMLI ZİYARET

KASKF Başkanı Soykarcı ve ekibinden amatör küme takımlarından Yolspor’u ziyaret etti.

09 Temmuz 2018 Pazartesi 21:11
Bu haber 447 kez okundu
SOYKARCI’DAN ANLAMLI ZİYARET
Haberici -->
KASKF Başkanı Soykarcı ve ekibinden amatör küme takımlarından Yolspor’u ziyaret etti. 

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı Musa Soykarcı ve İl Temsilcisi Süleyman Özçınar Karayolları 6.Bölge müdürlüğünü ziyaret etti. 6. Bölge Müdür Yardımcısı olan Ömer Boylar’ı makamında ziyaret eden KASKF yönetimi ve il temsilciliği Yolspor’un amatör kümeye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanı Musa Soykarcı, Genel Sekreter Hürriyet Yücel, Futbol il temsilcisi Süleyman Özçınar ve tertip komitesi üyesi Şevki Dursun katıldı. Ziyarette Yolspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Akçeşme ve Yolspor teknik patronu Mehmet Susamış’da hazır bulundu.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten 6.bölge Müdür Yardımcısı Ömer Boylar yaptığı açıklamada “futbolumuzun yöneticilerinin bizleri ziyareti bizleri hayli memnun etti. Biz bölge müdürlüğü olarak futbol takımımıza desteğimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Müessese takımlarının çekildiği bir dönemde futbol takımlarına destek verdiklerini için teşekkür eden ASKF başkanı Musa Soykarcı ise “Futbol adamları olarak 6.böle müdürlüğümüzü ziyaret gerçekleştirdik. Yolspor gibi takımlarının amatör ligde olmaları gerekiyor. Birçok müessese takımlarının ligden çekildiği bir dönemde bile turuncu- siyahlı takım dimdik ayakta kalıyorlar. Bunlar futbol için önemli gelişmeler” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Karayolları 6.bölge müdür yardımcısı Ömer Boylar’a KASKF başkanı Musa Soykarcı teşekkür plaketi verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV