banner153
23 Eylül 2020 Çarşamba

SÜRPRİZ KARAR; KAYSERİSPOR’DA TEK LİSTE TAMAM

İstikbal Mobilya Kayserispor’da genel kurul öncesinde çıkan iki adayla ilgili ortak karar alındı. AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı hassasiyetini burada da gösterdi ve tek adayla seçime gidiliyor. Açıklama yapılması bekleniyor.

27 Haziran 2019 Perşembe 19:35
Bu haber 486 kez okundu
SÜRPRİZ KARAR; KAYSERİSPOR’DA TEK LİSTE TAMAM
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor’da genel kurul öncesinde çıkan iki adayla ilgili ortak karar alındı. AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı hassasiyetini burada da gösterdi ve tek adayla seçime gidiliyor

Kayserispor’da dün yapılan açıklamalarla Erol Bedir ve Sedat Kılınç yönetime talip olmuştu. AK Partili Mehmet Özhaseki’nin adayı olarak Erol Bedir lanse edilirken, MHP’li Baki Ersoy’un adayının da Sedat Kılınç olduğu duyurulmuştu.

Bu gelişmeler sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, birlik ve beraberliğine önemine işaret ederek tek liste yapılması, Kayserispor için yararlı olanın birlik ve beraberlik olacağını duyurmuştu.

Bu yaşanan gelişmelerin ardından bugün MHP İl Başkanı Serkan tok önemli bir açıklama yaptı. Yaşanan iki listenin yarışması beklenen Kayserispor’daki genel kurulun tek liste ile olacağı sinyali verildi.

MHP’li Başkan Tok, şu açıklamayı yaptı;
“Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı olarak; Spor Toto Süper ligde faaliyet gösteren şehrimizin ve hepimizin gözbebeği Sevdamız Kayserispor’da 29.06.2019 Cumartesi günü yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da, Kıymetli Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’nin Cumhur İttifakı hassasiyetlerini ve birlik-beraberlik anlayışını da özümseyerek, şehrimizdeki birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve “Sevdamız Kayseri” anlayışımızı bir kez daha topyekün ifade etmek adına kongrede tek liste adayını destekleyeceğimizi ifade ediyor, sporun birlik ve beraberliğinin Cumhur İttifakı birlik beraberliği ile şehrimizin faydasına hayırlı sonuçlar doğuracağına inancımın tam ve eksiksiz olduğunu kamuoyuna ilan ediyorum. Kocasinan Meclis Üyemiz, Kıymetli İşadamı Sedat Kılınç Bey’i medeni cesareti ve Kayseri ile ilgili hassasiyeti için de ayrıca tebrik ettiğimi belirtir, kararımızla ilgili kabulünden dolayı da teşekkür ederim.”

İL BAŞKANINI AÇIKLAMASI İPUCUNU VERDİ

MHP İl Başkanı Serkan Tok açıklamasının son bölümündeki, “Meclis Üyemiz, Kıymetli İşadamı Sedat Kılınç Bey’i medeni cesareti ve Kayseri ile ilgili hassasiyeti için de ayrıca tebrik ettiğimi belirtir, kararımızla ilgili kabulünden dolayı da teşekkür ederim” sözleriyle adaylıktan çekildiği yönünde değerlendirmeye neden oldu.

AÇIKLAMA YAPILMASI BEKLENİYOR

Kayserispor için şehrin yöneticileri ile adayların bir araya geldiği ve yapılan toplantı ile ilgili bugün yada yarın bir açıklama yapılması bekleniyor. Toplantıda ise tek liste üzerinde mutabık kalındığı belirtiliyor. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV