banner153
21 Ekim 2019 Pazartesi

TAKILDILAR

İstikbal Mobilya Kayserispor, futbolcusu Deniz Türüç ile ilgili resmi bir teklif gelmediğini açıkladı. Galatasaray ve Fenerbahçe cephesinden yapılan haberlerde ise, iki kulübünde 10 milyon Avro olan bonservis bedeline takıldıkları belirtiliyor.

25 Haziran 2019 Salı 07:38
Bu haber 242 kez okundu
TAKILDILAR
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor, futbolcusu Deniz Türüç ile ilgili resmi bir teklif gelmediğini açıkladı. Galatasaray ve Fenerbahçe cephesinden yapılan haberlerde ise, iki kulübünde 10 milyon Avro olan bonservis bedeline takıldıkları belirtiliyor.

Kayserispor’un başarılı futbolcularından birisi olan gurbetçi Deniz Türüç, transferi ile ilgili her sezon sonrasında yaşanan gelişmelerin bir benzerini yine bu sezonun bitmesiyle birlikte yaşanmaya başladı. Geçen yıl Beşiktaş’ın transferini gerçekleştirdiği haberleriyle gündeme gelen Deniz Türüç, bu yıl ise Fenerbahçe ve Galatasaray ile ismi anılıyor. Oyuncunun transferi ile ilgili çok sayıda haberler görmek mümkün oldu.

KAYSERİSPOR CEPHESİ

Kayserispor cephesi, oyuncuları Deniz Türüç ile ilgili resmi bir teklifin kulübü gelmediğini duyurdu. Galatasaray’ın menajer düzeyinde girişimi olduğu ifade edilmişti. Ancak oyuncu için her iki kulübün veya başka bir kulübün girişimde bulunmadığı açıklanmıştı.

FENERBAHÇE GÖRÜŞTÜ İDDİASI

Fenerbahçe cephesinden Deniz Türüç ile ilgili olarak Kayserispor yönetimiyle görüşme yapıldığı, görüşmede Deniz Türüç için para ve takas önerildiği ileri sürülmüştü. Görüşme sonrasında taraflar tekliflerini sunmuş ve beklemeye başlamıştı. Ancak bu görüşme ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştı.

FATİH TERİM İSTİYOR

Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Galatasaray’a transfer konusunda çelme attığı ve Deniz Türüç’ü renklerine bağlayacağı haberleri sonrasında Galatasaray cephesinden yeni bir atak geldi. Fatih Tarim7in oyuncu ile görüştüğü ve transferi konusunda mutlaka gerekenin yapılması gerektiği yönünde Terim ile yönetimin görüşmesi olduğu iddia edildi.

İKİ KULÜP PARAYA TAKILDI

Kayserispor cephesinden resmi bir teklif yada görüşme olmadığı yönünde açıklamalarda bulunulurken, Fenerbahçe ile Galatasaray kulüplerinin oyuncunun 10 milyon Avro olan bonservis bedeli ile ilgili rakamın düşürülmesi yönünde talepleri olduğu ve bonservis bedeline takıldıkları iddia edildi. Hatta Galatasaray cephesinin 10 milyon Avro bedelin 5 milyon Avro’ya düşürülmesi yönünde teklif sunduğu iddialar arasında yer aldı.

SON GÜNE KADAR BEKLEYECEK

Kayserispor cephesinden yapılan her açıklamada Deniz Türüç’a bonservis bedeli olarak sözleşmede yer alan 10 milyon Avro ödemeyi yapacak kulübün transferi yapacağını duyurdu. Buna karşın Galatasaray’ın 5 milyon Avro yönündeki teklifini transfer döneminin bitimini kadar aynı teklifle beklemede kalacağı belirtiliyor. Kayserispor, oyuncunun takımda kalmasıyla ilgili takıma olacağı katkısının fazla olacağını düşünüyor. 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV