banner87
15 Ekim 2019 Salı

ÜLKÜ OCAKLARINDA SATRANÇ TURNUVASI

Kayseri Ülkü Ocakları çok sayıda katılımla “Satranç Turnuvası” düzenledi.

25 Haziran 2019 Salı 07:36
Bu haber 199 kez okundu
ÜLKÜ OCAKLARINDA SATRANÇ TURNUVASI
Haberici -->
Kayseri Ülkü Ocakları çok sayıda katılımla “Satranç Turnuvası” düzenledi.

Ortaöğretim Teşkilatı ve Spor Birimi tarafından düzenlenen ve 26 sporcunun katıldığı turnuva Fırat Yılmaz Çakıroğlu Etüt Merkezinde gerçekleşti. Turnuvada Kayseri Ülkü Ocakları bünyesindeki ilçe teşkilatlarının yanı sıra ferdi olarak birçok oyuncu boy gösterdi.

Satranç turnuvasında birinciliği Belsin Ülkü Ocaklarından Abdullah Kömür, ikincili Develi Ülkü Ocaklarından Enes Çavdarlı, üçüncülüğü ise yarışmaya ferdi olarak katılan Furkan Özoğlu elde etti. Yarışmacılara satranç takımı, kitap seti ve sinema biletinden oluşan hediyeleri Ortaöğretim Başkanı Selim Dağlı ve Spor Birimi Yöneticisi Şahin Yalçın tarafından takdim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Çolak, “Türk Gençliğinin her alanda kendini geliştirmesi ve çaba göstermesi için uğraş vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz etkinlikler ile gençlerimizi doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz. Düzenlediğimiz satranç turnuvasında dereceye giren kardeşlerim başta olmak üzere katlan tüm sporcuları tebrik ediyorum. Ayrıca Kayseri Ülkü Ocakları olarak Yaz Kursları kapsamında birçok eğitim, spor ve sosyal sorumluluk faaliyeti gerçekleştireceğiz. Yine oluşturacağımız Halk Oyunları ekibi ile kültürel anlamda da elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu vesileyle tüm genç kardeşlerimizi bu projelerimize katılmaya davet ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV