banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

YENİ TRANSFERLER KAPIDA

Takımdaki endişe daha da büyüyor

19 Temmuz 2017 Çarşamba 00:24
Bu haber 839 kez okundu
YENİ TRANSFERLER KAPIDA
Haberici -->

Kayserispor’da iki kamp döneminin ile oynanan iki hazırlık maçı sonrasında yeni transfer konusunda karar alındı. Bazı bölgeler için duyulan endişe sonrasında yeni transferlerin gerçekleştirileceği ve 6 futbolcu ile görüşmeye başlandığı öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig’da başarılı olmak ve geçen sezon yaşanan sıkıntıların yaşanmaması için Kayserispor’da atılan adımlarda yeni bir sürece girildi. 13 yeni transfer ve geçen yılki takım kadrosunda 11 oyuncunun kaldığı takımda iki kamp dönemi geride kaldı. Avusturya kampı için bu ülkeye gidecek olan Kayserispor, kamp süresi ve iki hazırlık maçı sonrasında teknik heyetin talebi olan yeni transferler konusunda harekete geçti.

Erzurum kampı öncesinde bazı bölgeler için transfer talebinde bulunan Teknik Direktör Marius Sumudica’nın bu talebi kamp ve hazırlık maçı sonrasında yönetim tarafından değerlendirildi. Bu değerlendirme sonrasında bazı oyuncularla ilgili olarak önceden yapılan görüşmelere yeniden başlandı.

Özellikle orta alan içinde bazı sıkıntıların yaşandığı görünen Kayserispor’da yapılacak olan transferlerin orta alan defans ve ihtiyaç duyulması durumunda gol bölgesinde etkili olabilecek bir isim daha düşünülüyor.

ENDİŞE DAHA ÇOK ARTIYOR

Yeni transfer konusundaki taleplerin ardından takım içindeki uyum sorunu ile ilgili yaşanabilecekler konusunda endişe daha çok artmaya başladı. Erzurum kampı sonrasındaki değerlendirmesinde uyum sorununu itiraf eden Teknik direktör Sumudica, takımıyla ilgili olarak biraz daha süre istemişti. Yeni transfer sayısının fazla olmasından dolayı uyum noktasında belli bir sürenin geçmesi ve Avusturya kampının faydalı olacağına işaret edilmişti. Ancak yeni transfer noktasındaki talep ve bu sayısı da fazla olması endişeleri iyice artırdı.

AVUSTURYA KAMPINA YETİŞECEK

Kayserispor yeni transferlerle ilgili bazı isimlerle anlaşmaya vardığı ve sözleşmeye imza attıracağı öğrenildi. Bunun dışında düşünülen bazı oyuncularla görüşmeleri sonlandırmaya çalışılacak. Bu yönde yeni transferlerin mutlaka Avusturya kampına katılması planlanıyor. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV