banner87
21 Mayıs 2019 Salı

AGÜN REKTÖRÜ ERASLAN’I ZİYARET ETTİ

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Hakan Asyalı Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan'ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Üniversite hakkında bilgiler alan Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan, “Bir şehrin üniversite şehri olması çok önemli bir unsurdur” dedi.

19 Ocak 2012 Perşembe 17:24
Bu haber 3703 kez okundu
AGÜN REKTÖRÜ ERASLAN’I ZİYARET ETTİ
Haberici -->
Abdullah Gül Üniversitesi ( AGÜN) Rektörü Prof. Dr. Musa Hakan Asyalı Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan'ı ziyaretinde Abdullah Gül Üniversitesi hakkında bilgiler vererek, teknik bir üniversite olduklarını belirtti ve ikinci devlet üniversitesi olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaklarını söyledi.
    
Kuzey Çevre yolu üzerinde yapımına başlanılan Bölge Hastanesi'nin Abdullah Gül Üniversitesi'ne bağlanabileceğini de belirten Musa Hakan Asyalı, amaçlarının gelişmiş bir üniversite olduğunu kaydetti.
        
Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitim ve öğretimin önemine değindi. Eraslan, “Bir şehrin üniversite şehri olması çok önemli bir unsurdur. Bir ülkede eğitim olmazsa hiç bir şey olmaz” dedi.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV