banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

MHP’Lİ ADAYLAR BELSİN’DE TANITILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından aday tanıtım toplantısı yapıldı. Adaylar düzenlenen toplantıyla Belsinlilere tanıtıldı. MHP’li adaylar ayrıca Yeni Sanayi esnafı ile Hürriyet Pazaryerini ziyaret etti.

29 Nisan 2011 Cuma 15:30
Bu haber 1332 kez okundu
MHP’Lİ ADAYLAR BELSİN’DE TANITILDI
Haberici -->
Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından Belsin Mega Düğün Salonu’nda düzenlenen Aday Tanıtım toplantısına adayların yanı sıra Melikgazi İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu ve il yöneticileri katıldı. Adaylar, tek tek kendilerini tanıtarak açıklamalarda bulundu.
Milletvekili Adayı Nihat Canpolat, yaptığı konuşmada, terörle müzakere değil mücadele edeceklerini söyledi. Güneydoğu’da görev yaptığını hatırlatan Canpolat, “Türkiye’nin gidişatı ile ilgili ciddi kaygılarım var. Biz o bölgede görev yaparken herkes Türk bayrağına saygı ile yaklaşırdı. Şimdi ise bayrağa el uzanıyor” dedi.
Yusuf Halaçoğlu ise Eşref-i Mahluk konusuna girerek “Ermeni caniler de mi Eşref-i Mahluk? Libya’ya, Irak’a bomba yağdıranlarda Eşref-i Mahluk mu? Konuşursunuz ama konuştuğunuzun nereye gittiğini bilmezseniz” dedi.
Diğer yandan MHP milletvekili adayları Nihat Canpolat, Mazhar Gündoğ ve Ünal Polat Yeni Sanayi’de esnafın sorunlarını dinledi. Esnafı gezen adaylar MHP’nin seçim beyannamesini anlattılar.
MHP’li adaylar ayrıca Hürriyet Pazarını da ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştüler.

Anahtar Kelimeler: MHP
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV