banner203
31 Mart 2023 Cuma

ORTADOĞUDA YAŞANANLARA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Mazlum-Der Kayseri Şubesi Başkan Yardımcısı Mustafa Delice ve Mazlum-Der üyeleri, Ortadoğu’da yaşanan olaylara tepki gösteren bir protesto eylemi gerçekleştirdi. Delice, en son Suriye’de baş gösteren ayaklanmalarla ilgili insanlığı daha duyarlı olmaya davet etti.

29 Nisan 2011 Cuma 16:50
Bu haber 860 kez okundu
ORTADOĞUDA YAŞANANLARA TEPKİ GÖSTERİLDİ
Haberici -->
         Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen protesto eyleminde bir açıklama yapan Mazlum-Der Kayseri Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Delice, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde şubat ayı ortalarında başlayıp hızla yayılan ayaklanmaların son olarak Suriye’de katliamlara dönüştüğünü belirterek, Türkiye başta olmak üzere, dünya devletlerini, sivil toplum kuruluşlarını yaşanan katliamların bir an önce durdurulması için daha duyarlı olmaya davet ettiklerini ifade etti.
         Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen protesto eyleminde Ortadoğu’da yaşanan olaylarda hayatını kaybedenler için dua da edildi.

Anahtar Kelimeler: MAZLUM-DER
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

    Yorumlar
    Toplam 1 yorum mevcut

  • 12 yıl önce yorumlandı

    Mazlum-Der,hükümete yalakalık yapmaktan başka bir misyonu olmayan sözde sivil toplum örgütüdür.Yaptığı eylemler de fasa fisodur.Hani derler ya Oğlum Reşit,kendin söyle kendin işit.Hükümetin başı BOP'un eş başkanı olmakla ifthar ediyor,İslam coğrafyasının mevcut durumu da BOP'un eseri olduğuna göre tepkilerin muhatabının adresi de bellidir.Hadin bakalım gösterin tepkilerinizi de ne öiçüde sivil toplum örgütüsünüz görelim.

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV