banner153
03 Aralık 2020 Perşembe

YEŞİLHİSAR İLÇE KONGRESİ YAPILDI

AK Parti Yeşilhisar ilçe kongresi yapıldı. Üç dönemdir görev yapan mevcut başkan Burhanettin Bolat'ın görev süresinin dolması nedeniyle, tek liste ile seçime giren Abdullah Ceylan ilçe başkanı seçildi.

04 Aralık 2011 Pazar 17:28
Bu haber 1116 kez okundu
YEŞİLHİSAR İLÇE KONGRESİ YAPILDI
Haberici -->
 Yeşilhisar Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen ilçe kongresine AK Parti Kayseri milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer, İl Başkanı Ömer Dengiz, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

        Kongrenin açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, “Başarımıza kıskanarak önümüzü kesmek isteyen ve bize çelme takmak isteyenler var. Bu doğrultuda bizlerde ülkemize sahip çıkmamız ve birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenmemiz gerekmektedir" dedi.

       AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya'da, Türkiye'nin bir zamanlar geri kalmış bir ülke konumunda iken şimdi tüm Dünya'nın gıpta ile baktığı bir konumda olduğunu dile getirdi.                                   

        AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ise, Türkiye'nin muasır medeniyetler seviyesinde tüm Dünya ile yarıştığını ifade etti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste ile seçime giren Abdullah Ceylan, Yeşilhisar ilçesinin yeni başkanı seçildi. Görev süresi dolan ilçe başkanı Burhanettin Bolat'a hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

 


Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157