banner153
banner159
04 Temmuz 2020 Cumartesi

YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ

31 Aralık 2019, 13:40
Bu makale 650 kez okundu
YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ
RAGIP TATAR
Yapamadıklarınıza ve olmayanlara odaklanırsan mutsuz olursunuz. Eğer sahip olduklarına bakarsan ve odaklanırsan, bununla mutlu olursun.
Futbol sezonunun ilk yarısı bitti. Takımlarımız ikinci yarıya umutlu girebilmek için kadrolarına kendilerine katkı sağlayacağını düşündüğü oyuncuları katmaya çalışacak. Bunun yanında ayrılmayı kafasın koymuş yani takımla bağını koparmış oyuncuları da elinden çıkarmaya çalışacak.
İşte bunun için başlığı böyle attım. Ayrılmak isteyen oyuncunuz varsa bırakın gitsin. İnanın kalsa bile yarar getirmez tam tersi yaratacağı olumsuz enerjiyle takıma daha çok zarar verir.
Bir kez daha hatırlatayım. Sezon arasında iyi oyuncu bulmak zordur. Takımlarımızın parasal sıkıntısının yanında devre arasının kısalığı en olumsuz etkenlerden.
Taraftarı transfer beklentisine sokmayı doğru bulmuyorum. Almayı düşündüğünüz oyuncunuz sezonun ilk yarısını oynamadan geçirmişse bu oyuncuyu kadronuza katsanız bile verim almanız çok zor olacaktır. Çünkü belirli bir fizik gücüne ulaşması ve maç temposu yakalaması kolay olmaz.
Sezonun ikinci yarısında her geçen hafta sona yaklaştırırken yapılacak kayıplar sizi hedefinizden uzaklaştıracaktır. Anlayacağınız yönetimleri zor günler bekliyor. Sezonun ilk yarısında beklentilerin altında kalan takımlarımızın.
Umutsuz yaşanmayacağına göre hepimizin sezonun ikinci yarısından beklentisi fazla olacak bunu da biliyorum. Sonuç ne olursa olsun yaşamda sürüyor bunu da hiç ama hiç unutmayalım. 

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV