banner167
31 Temmuz 2021 Cumartesi

10 YILLIK İŞ ORTAKLIĞI

Kayserigaz plaket verdi

11 Temmuz 2017 Salı 07:46
Bu haber 591 kez okundu
 10 YILLIK İŞ ORTAKLIĞI
Haberici -->

Kayseri Halkı’na güvenli gaz arzını sağlamak için tüm imkânlarını seferber eden Kayserigaz,  10. yılını dolduran Yetkili İç Tesisat firmalarına teşekkür plaketi takdim etti.

Bu süreç boyunca Kayserigaz’ın başarılı çalışmalarında destek ve katkılarıyla iş birliği içinde olan Yetkili İç Tesisat firmaları plaketlerini alırken,  hizmet kalitelerini gün geçtikçe arttırarak uzun yıllar boyunca birlikte çalışma ve Kayseri Halkı’na kaliteli hizmet verme temennisinde bulundular.

Kayserigaz İç Tesisat Sorumlusu Mehmet Onur Aydın, 10 yıl gibi önemli bir süreyi birlikte sorunsuz işbirliği içinde geçirdikleri için firmalara plaketlerini takdim ederken, “Çok daha uzun yıllar birlikte çalışmayı ümit ediyoruz. İç tesisat firmalarımızla sık sık bir araya geliyoruz, eğitimler ve toplantılar yaparak güncel bilgi paylaşımları yapıyoruz. Kayserigaz Ailesi olarak İç Tesisat firmalarımızı bizlerin çözüm ortağı olarak görüyoruz. Güvenli doğalgaz arzında önemli role sahipler. Bugüne kadar birlikte 10 yıl gibi uzun bir süreyi geçirdik. Tüm iç tesisat firmalarımıza sorunsuz çalıştıkları için teşekkür ediyorum. Yeni güzel işlere imza atacağımız uzun yıllar diliyorum” dedi.

İç Tesisat Yöneticisi Mehmet Onur Aydın, abonelik işlemlerinin yoğunlaştığı bu günlerde Kayserigaz abonelerine önemli uyarılarda bulunmak istedi; “Her fırsatta abonelerimize hatırlatmak istiyoruz; evlerinde ve işyerlerinde bulunan doğalgaz tesisatlarının düzenli bakımlarını yaptırmalarını ve bakımı da sadece “Doğalgaz Sertifikalı Firmalar”a yaptırmalarını, tesisatlarına Kayserigaz’ın bilgisi dışında müdahale etmemelerini ve her türlü doğalgaz tesisat değişikliğinde “Yetkilendirilmiş Firmalar”ı tercih etmelerini konusunda hassas davranmalarını istiyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV