banner167
31 Temmuz 2021 Cumartesi

BAŞKAN VATANDAŞLARI MEYDANA DAVET ETTİ

Başkan Mustafa Palancıoğlu çağrıda bulundu

15 Temmuz 2017 Cumartesi 10:48
Bu haber 928 kez okundu
 BAŞKAN VATANDAŞLARI MEYDANA DAVET ETTİ
Haberici -->

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin sene-i devriyesi dolasıyla anma mesajı yayımladı. Başkan Palancıoğlu mesajında darbe girişimini bir kez daha kınayarak 15 Temmuz Cumartesi günü tüm vatandaşları meydana davet etti.

Geçen yıl hain darbe girişimin vatandaşların ferasetiyle atlatıldığını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “1 yıl çok çabuk geçti. Ülkemizi yıkmak ve ülkemize sorun yaşatmak için hainlerin planları devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 15 Temmuz Türkiye tarihinde önemli bir dönüm noktası geçekleştirildi. Hain darbe girişimi vatandaşlarımızın ferasetiyle, Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın dirayetiyle meydanlara inip ülkemize sahip çıkarak durdurduk. Böylece bu tür darbe girişiminin önü kapanmış oldu. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Bir daha bizlere böyle sıkıntılı günler yaşatmasın. Rabbim bizlere güç ve azim versin. Bu ülkenin kalkınması için gece gündüz çalışmayı nasip etsin. Bir yol boyunca hain FETÖ mensupları bir bir yakalanıyorlar. İnlerine girilip darmadağın edildi. Yurtiçinde ve yurtdışında hain terör odaklarının çalışmaları hala devam ediyor. Ancak gözümüzü açık tutmalıyız” dedi.

Hangi görüş ve inançtan olursa olsun tüm vatandaşları demokrasi nöbeti meydana beklediklerini söyleyen Başkan Palancıoğlu şunları söyledi:

“15 Temmuz günü akşam namazı ile başlayıp sabah namazı ile tamamlanacak olan nöbete tüm Talaslı ve Kayserilileri vatandaşlarımızı davet ediyorum. Biz Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere merkez belediyelerimiz ile meydanda olacağız. Meydanda  bir çok etkinlikle 15 Temmuz Darbe Girişimini lanetleyeceğiz.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV