banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

BÜNYAN’DA ÇİFTÇİYE MÜJDELİ HABER

Belediye kuruma arsa tahsisi yaptı

09 Ocak 2018 Salı 07:12
Bu haber 676 kez okundu
 BÜNYAN’DA ÇİFTÇİYE MÜJDELİ HABER
Haberici -->

Bünyan Belediyesi yeni bir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hizmet binası yapılabilmesi için gerekli olan araziyi ilgili kuruma vermek üzere Belediye Meclisinde karar aldı.  

Bünyan Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanunun 20. maddesine istinaden, 2018 yılı Ocak ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Bünyan Belediyesi Meclis gündeminde 6 asıl 1adet ek gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, 2018 yılının İslam âlemine huzur ve barış getirmesini dilerken yılın ilk toplantısında alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Gülcüoğlu, ilçede çiftçilik yapan vatandaşların resmi işlemlerini hızlandıracak ve işlerini kolaylaştıracak olan daha modern ve ihtiyaçlara cevap verebilecek bir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hizmet binası yapılabilmesi için gerekli olan arazinin meclis kararı ile temin edildiğini belirtti.

Başkan Gülcüoğlu, Ziraat Odası yakınında yapılacak olan yeni hizmet binasının çiftçilik yapan vatandaşların iş ve işlemlerinde koordineli bir çalışma sağlamasının yanında, hizmet alma noktasında vatandaşların daha az yorulacağına dikkat çekti.

Başkan, alınan bu kararın çiftçilik yapan vatandaşlara hayırlı olmasını dilerken Meclis üyelerine hassasiyetleri için teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV