banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

BÜYÜKKILIÇ'A ALGI MI OLUŞTURULUYOR

Büyükşehir Belediyesi Başkan Memduh Büyükkılıç’ın 221 villa parseli ile yıpratılmaya çalışılırken, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın önceki gün yayınlanan ankette İç Anadolu Bölgesi’nde en başarılı 3.belediye başkanı olması kafalarda soru işareti oluşturdu. Büyükkılıç’ın ismi birkaç gündür kamuoyundan düşmezken, Yalçın isminin ‘başarılı belediye başkanı’ olarak bir şekilde gündeme getirilmesi “Algı mı oluşturuluyor” sorusunu beraberinde getirdi.

19 Ağustos 2020 Çarşamba 09:38
Bu haber 49375 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ'A ALGI MI OLUŞTURULUYOR
Haberici -->
 Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 221 villa parsel nedeniyle zor anlar yaşıyor. Şehrin ve muhalefet partilerinin gündeminde olan 211 villa parseli için farklı açıklamalar yapılıyor. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Müfettiş istenmesi elzem” derken, diğer taraftan da  Büyükkılıç’a destek açıklamaları da geldi. AK Parti İsmail Tamer, “Masaya vurur gereğini yapar” derken, Melikgazi İlçe Teşkilat Başkanı Gökhan Ülke ise, “Haksız yere linç edilmesine müsaade etmez yanında kaya gibi dururuz” dedi.

Büyükkılıç ismi gündemden düşmezken, önceki gün ORC anket firmasının açıkladığı ankette en başarılı 10 belediye başkanları arasında Kayseri’den kimse yer almadı. Ancak, İç Anadolu Bölgesi’nden en başarılı başkanlar listesinde Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın 3.sırada yer aldı. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ise 10. sırada kendine yer buldu. Bir yandan Başkan Memduh Büyükkılıç ismi 221 villa parseli ile birlikte yıpratılmaya çalışılırken, diğer yandan Mustafa Yalçın’ın başarısının gündeme gelmesi ise dikkat çekti. Kamuoyunda farklı yorumlar yapılırken, algı oluşturulmaya çalışıldığı da konuşuluyor.  Son günlerde Büyükkılıç ismi oldukça fazla yıpratılırken, Yalçın isminin ‘başarılı belediye başkanı’ olarak bir şekilde gündeme getirilmesi “Algı mı oluşturuluyor” sorusunu da beraberinde getirdi. Kamuoyunda Başkan Yalçın’ın son günlerde Büyükşehir Belediyesi ile sıkça anılması da gözlerden kaçmadı.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV