banner167
27 Temmuz 2021 Salı

DAHA BÜYÜK PAZAR YERLERİ YAPIYORUZ

Başkan Ahmet Çolakbayrakdar esnafla buluştu

15 Haziran 2017 Perşembe 03:48
Bu haber 848 kez okundu
DAHA BÜYÜK PAZAR YERLERİ YAPIYORUZ
Haberici -->

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, esnafın işlerini daha iyi yapabilmesi, daha çok kazanç sağlaması, ilçe ekonomisinin gelişmesi, vatandaşın temiz ortamlarda alış veriş yapması için yeni Pazar yenleri ile birlikte işyerleri yaptıklarını söyledi.

Belediye çalışmalarını her fırsatta yerinde inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, esnafla da sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeşil Mahalle’deki semt pazarını ve bölge esnafını ziyaret eden Başkan Çolakbayrakdar, sokakta karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.

Esnaf ziyareti sırasında Başkan Çolakbayrakdar’a AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve birim müdürleri de eşlik etti. Vatandaşlar ve esnaflarla keyifli sohbetlere imza atan Başkan Çolakbayrakdar, pazar tezgahlarını tek tek dolaşarak, ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu. Başkan Çolakbayrakdar’ı ve beraberindekileri güler yüzle karşılayan esnaflar, yapılan hizmetlerden dolayı da memnuniyetlerini dile getirdi.

Kocasinan Belediyesi olarak ilçe genelinde esnaflar için birçok proje yürüttüklerini hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, “Belediye olarak esnafımızın ticaretlerini geliştirmelerini sağlayacak çalışmalara öncelik veriyoruz. Esnafımız, daha geniş yerlerde vatandaşa hizmet ettiği zaman ticaretleri gelişecek ve Kayseri ekonomisine daha çok katkı sunacaktır. Bunun için mevcut pazar yerlerini yenilerken, yeni dükkanlar ve iş yerleri yapıyoruz. Projeler ve yatırımlar sayesinde Kocasinan, büyüyor, değişiyor, yenileniyor ve gelişiyor. Kocasinan’ın gelişmesi ve büyümesi de büyük ve güçlü Türkiye’nin gelişmesi demektir. Yeni Kocasinan, ülkemizin kalkınmasında daha fazla katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV