banner167
27 Temmuz 2021 Salı

DESTEK VEREN FİRMALARA ZİYARET

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, "Enflasyonla Topyekün Mücadele" kampanyası çerçevesinde, indirim yaparak kampanyaya destek veren üyeleri ziyaret etti.

24 Ekim 2018 Çarşamba 09:53
Bu haber 834 kez okundu
DESTEK VEREN FİRMALARA ZİYARET
Haberici -->
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, "Enflasyonla Topyekün Mücadele" kampanyası çerçevesinde, indirim yaparak kampanyaya destek veren üyeleri ziyaret etti. Başkan Bağlamış, "Devletimizin ve Milletimizin bekası için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Bunun için, kampanyaya destek veren üyelerimize teşekkür ediyorum. İndirim kampanyasının amacına ulaşması için KTB olarak sürekli üyelerimizle iletişim halindeyiz" dedi.

Başkan Bağlamış, " Bildiğiniz üzere, TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkıda bulunmak amacıyla; 81 il ve 160 ilçede bulunan 365 oda ve borsa nezdinde başlattığı çalışmaya Kayseri Ticaret Borsası olarak bizlerde destek veriyoruz. Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın açıkladığı, "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na ilk açıklandığı andan itibaren destek olunması çağrısı yapmıştık. Yaptığımız bu çağrı üyelerimiz nezdinde olumlu karşılık buldu ve indirim kampanyasına imkanları dahilince katkı sağlamaya başladılar. Enflasyonla Topyekun Mücadele sadece devletin, özel sektörün yada kurumların üzerine bırakılmamalıdır. Toplumumuzun tüm kesimleri olarak elimizi taşın altına koymalıyız. Kayseri iş dünyası olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzun bir kez daha altını çizmek istiyorum. İnşallah, Milletimizin azimli ve kararlı desteği sayesinde bu mücadele amacına ulaşacaktır.  Kayseri Ticaret Borsamızın web sitesinde yayımlanan konuyla ilgili duyuruda kampanyaya katılmak isteyen üyelerimiz için de bir form oluşturuldu. Formu doldurup bize gönderecek olan üyelerimiz Borsamızın TOBB’a bildireceği listede yer alacak.  Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkıda bulunmak isteyen üyelerimiz, konuyla ilgili her türlü belge, döküman ve afişleri borsamızdan temin edebilirler" dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV