banner167
27 Temmuz 2021 Salı

İYİ PARTİ’DE BİR YAŞ SEVİNCİ

İYİ Parti Kayseri teşkilatı birinci yaş yıldönümünü kutladı. İl başkanlığındaki programa il yönetimi, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

26 Ekim 2018 Cuma 14:17
Bu haber 563 kez okundu
İYİ PARTİ’DE BİR YAŞ SEVİNCİ
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri teşkilatı birinci yaş yıldönümünü kutladı. İl başkanlığındaki programa il yönetimi, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, yaş günü programında yaptığı konuşmada, birinci yılını tamamlayan partilerinin bugüne kadar önemli adımlar atarak başarılı işler yaptığını belirtti. Bozkurt, partilerinin kuruluş aşamasında bugüne kadar hizmet eden herkese teşekkür ederek, “Partimiz 25 Ekim 2017 tarihinde kuruldu. Türk siyasi tarihine bir güneş gibi doğan İYİ Parti, Türk toplumunun bütün kesimlerini bağrına basmasını, kucaklaması bildi. Gençlerimize iş, kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur, güven ve bakım imkanı, çocuklarımıza neşe, mutluluk ve sağlık, milletimize birlik ve beraberlik getirmek için yola çıktığımızı hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız. Zor dönem ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Büyük Türk milletine inanıyor ve güveniyoruz. 80 milyonuz. Büyük bir ekonomiyiz. Çalışıyoruz. Üretiyoruz. Paylaşamıyoruz. Hakça paylaşacağız. Birlikte başaracağız. Adil olacağız. Adaleti sağlayacağız. Mazlumun, haklının yanında, zalimin karşısında olacağız. Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı öne çıkartacağız. Farklılıklarımızı öreceğiz. Aynı türkülerle oynayan, eğlenen, evlenen, aynı acıları paylaşan, aynı ekmeği bölüşen, aynı türkülerle ağlayan biz değil miyiz? İyi bir Türkiye için varız. İyi bir Türkiye için buradayız” dedi.

Parti hedeflerinin her zaman ülke, memleket, Türk insanı menfaatleri olduğunu belirten Bozkurt, birinci yaşını kutlayan partilerinin hedeflerinden, amaçlarından, ülke menfaatleri doğrultusunda çalışma adına mücadele edeceklerini söyledi.

Daha sonra hazırlanan birinci yaş günü pastası kesildi ve burada bulunanlara ikram edildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV