banner167
31 Temmuz 2021 Cumartesi

MELİKGAZİ'DE KURA HEYECANI

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında binaların teker teker tamamlanarak hak sahiplerine verilmeye başlandığını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yenilenen her mahallede kentsel dönüşüm ile birlikte sosyal değişiminde sağlanacağını ve ekonomik büyümeye katkı ve destek olunacağını söyledi.

31 Ekim 2018 Çarşamba 09:40
Bu haber 811 kez okundu
MELİKGAZİ'DE KURA HEYECANI
Haberici -->
Kentsel dönüşüm projesi kapsamında binaların teker teker tamamlanarak hak sahiplerine verilmeye başlandığını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yenilenen her mahallede kentsel dönüşüm ile birlikte sosyal değişiminde sağlanacağını ve ekonomik büyümeye katkı ve destek olunacağını söyledi.

Kentsel Dönüşüm Projesi ile birçok hak sahiplerinin bu kış’ı sıcacık yuvalarında geçireceklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç“Melikgazi Belediyesince gerçekleştirilen KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamında Küçükali Mahallesinde Kasım ayı sonunda tamamlanacak 4 blok 117 daire için noter huzurunda kura çekimi yapılarak hak sahipleri daireleri belirledi. Melikgazi Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilen olan kura çekimine Küçükali Mahallesinde hak sahipleri aileleri ile birlikte gelerek bu mutluluklarını ve heyecanlarını hep birlikte paylaştılar” dedi.

Kura Çekimine katılan 117 hak sahibi ise kısa sürede evlerini tamamlayarak teslim edileceğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek bu imkanları sağlayan Başkan Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ettiklerini sözlerine eklediler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV