banner167
31 Temmuz 2021 Cumartesi

MHP ANKET YAPACAK

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, aday adayları ile ilgili kendi içlerinde yaptıkları çalışmalar ve hizmetler noktasında anket gibi değerlendirme olduğunu söyledi. Tok, ayrıca genel merkezin önderliğinde bütün ilçelerde adaylarla ilgili anket çalışması yapacaklarını dile getirdi.

29 Eylül 2018 Cumartesi 06:28
Bu haber 920 kez okundu
MHP ANKET YAPACAK
Haberici -->
MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, aday adayları ile ilgili kendi içlerinde yaptıkları çalışmalar ve hizmetler noktasında anket gibi değerlendirme olduğunu söyledi. Tok, ayrıca genel merkezin önderliğinde bütün ilçelerde adaylarla ilgili anket çalışması yapacaklarını dile getirdi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, parti binasında Behsat Önder’in aday adaylığını açıkladığı basın toplantısına katıldı ve burada önemli açıklamalarda bulundu. Baki Ersoy’un sözleriyle ilgili soruya da yanıt veren Tok, Ersoy’un haklı olarak sorduğu soruların karşılığının bu olmaması gerektiğini savundu. İl Başkanı Serkan Tok, belediye başkan adaylarının belirlenmesi, af konusunda, anket çalışması ile ilgili şu açıklamaları yaptı;


GENEL BAŞKANIMIZIN SÖZÜ BİZİM SÖZÜMÜZDÜR

“Af yasası ile ilgili liderimiz ne düşünüyorsa onu düşünüyoruz. Artı eksi bir şey yoktur. Çünkü biz genel merkezine inanmış, liderine sadık genel merkezine inanmış, lideri ile genel merkezi ölçüsünde siyaset yapan il teşkilatıyız. Genel Başkanımızın sözü bizim sözümüzdür. Artı eksi hiçbir şey olmamız. Hep beraber ülkemizin hayrı, devletimizin geleceği, orada yatan arkadaşlarımızın, kardeşlerin, vatandaşlarında kendi gelecekleri açısından da hayırlı olur.”

SAYILARA TAKILMAMALIYIZ

“Biz aday adaylarımızı son bir ay içinde hem sosyal medyada bize gelen ilçelerimize gelen bütün yerlere davet ederek başlattık. Bu davete icabet eden gerçekten çok arkadaşımız var. Bünyan’da 9 aday adayımız var. Pınarbaşı’da 7 tane aday adayımız var. Talas’ta Behsat beyle birlikte 8 aday adayımız var. Sayılara takılmayalım. Bütün ilçelerde Rabbimize binlerce şükür. Büyükşehir dahil ilçelerde aday adaylarımızın arttığını gösteriyor. Matematik bir noktada önemlidir. Sayı ne kadar artarsa MHP ve diğer siyasi parti içlerinde de aynıdır rağbet artar. Bu önemlidir. Benim memnuniyetim Ülkücü hareket içinde birlikte büyüdüğümüz Ülküdaşlarımızın şehrimizin önemli ilçelerinde söz sahibi olmak, Ülkücü harekete, Türk milliyetçiliğine, tüm halka vatandaşımıza hizmet için yarışa girdiler. Bunu gördük. Bende il başkanı olarak bütün aday adaylarımıza partinin imkanlarını sonuna kadar açmak zorundayım. Onlarla birlikte yürümek kararındayım.”

NASEP MESELESİ DİYELİM

“Siyasette nasip önemlidir. Biz karar verme organı değiliz. İlçe teşkilatları kendilerine gelen aday adaylarının talepleri alınıyor. Kişisel özellikleri değil kısmet nasip üzerinde durursak tamamen Rabbimin belirlediği durumdur. Biz ilçe teşkilatları olarak rapor sunarız. Bu il başkanlığına gelir. Bir tane bir vardır. 20 aday adayı içinde bir tane bir tespit edilir. Bu arkadaşımız genel merkeze iletilir. Genel merkez bizim dediğimizle birlikte diğer aday adaylarımızla birlikte oradaki ilçe halkının kabulüne bakar. Genel merkezi anket çalışması düzenleyecek gibi düşünebiliriz. Aday adayı olan arkadaşlarımızın birlik ve beraberlikleri içindeler. Hatta bir adayın etrafında toplanarak çalışabilecek özellikteyiz.”

GENEL MERKEZ YAPACAK

“Bizde anket var. Kimlerle anket yaptığımız, birlikte büyüdüğümüz, arkadaşların neler yaptığıyla, bize olan taraflarıyla, ülkü ocakları faaliyetlerinde ne yaptıkları hizmetleri alakasıyla ilgilidir. Bizim anket çalışmamız kendi bünyemizde birlikte yaşadığımız olaylardır. Ayrıca bütün ilçelerde genel merkezimizin önderliğinde anket çalışması ayrıca yapacağız.”

KARŞILIĞI BU OLMAMALIYDI

“Baki Ersoy bizim kıymetli, aslan gibi milletvekilimizdir. O cümleyi kullanacak siyasi bir terim yoktur. Karşılığında diyeceğimiz tek kelime vardır. Baki Ersoy Kayseri halkı için Kayseri’de bulunan bütün Kayserililer için mücadele etmektedir. Yeri geldiği zaman karşısında konuştuğu kişilere haklı olarak sorduğun soruların karşılığı bu cümleler olmamalıdır. Bizde siyaseten bu cümleye verilecek bir karşılık yoktur.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV