banner167
27 Temmuz 2021 Salı

“TEK MİLLET İÇİN MEYDANLARDAYIZ”

Melikgazi Belediye Başkanı açıklama yaptı

12 Temmuz 2017 Çarşamba 07:35
Bu haber 663 kez okundu
“TEK MİLLET İÇİN MEYDANLARDAYIZ”
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, tek millet, tek devlet ve tek vatan için 15 Temmuz günü meydanlarda olacaklarını açıkladı.

Başkan Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz günü Demokrasiye yapılan müdahale ile başlatılan demokrasi nöbetleri sonrası 15 Temmuz gününün bayram ilan edildiğini hatırlattı. 15 Temmuz günü aynı azim ve şevkle Melikgazi ailesi olarak eş zamanlı 81 vilayet ile yapılacak demokrasi ve özgürlükler günü kutlamalara hazır olduklarını söyledi.

15 Temmuz 2016 gününden itibaren meydanı ve meydanları boş bırakmayan Kayserililere teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımızın emri ile meydanlara çıkıldığını ve yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın demokrasi ve şehitler mitingi ile son bulduğunu ancak yüreklerde her zaman nöbete devam ettiklerini kaydetti.

Yüce Türk milletinin aslında darbecilere, yıkıcılara ve bölücüler kısacası vatan hainlerine en manidar cevabı meydanlar da verdiğini ifade eden Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

“Türk Milleti 15 Temmuz günü Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile meydanlar da nöbet  tutmuştur. Başlatılan Meydan Nöbetleri büyük bir azim, şevk ve bilinç ile tek yürek olarak gerekli cevap verilmiştir. Artık 15 Temmuz bir bayram olarak kutlanmaktadır.  Bu kutlamalarda tek millet, tek devlet, tek bayrak, tek vatan sloganı ile ay yıldızlı Türk bayrağının altında 15 Temmuz günü Kayseri Meydanında olacağız.”

Başkan Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz demokrasi ve özgürlükler günü bayramı için Melikgazi Belediyesi olarak her türlü tedbir alındığını ve hizmetin yerine getirileceğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV