banner167
27 Temmuz 2021 Salı

TUZAĞA ÇEKMEK İSTENİLDİ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yaşanan son gelişmeleri değerlendirerek, Türkiye’nin bir tuzağa çekilmek istendiğini ancak Türkiye’nin üzerine düşen rolü en iyi şekilde oynadığını belirtti.

05 Kasım 2018 Pazartesi 09:45
Bu haber 700 kez okundu
TUZAĞA ÇEKMEK İSTENİLDİ
Haberici -->
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yaşanan son gelişmeleri değerlendirerek, Türkiye’nin bir tuzağa çekilmek istendiğini ancak Türkiye’nin üzerine düşen rolü en iyi şekilde oynadığını belirtti.

Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri’de bazı etkinliklere katılarak bunrada önemli açıklamalarda bulundu. İlk olarak AK Parti Kayseri İl Danışma Meclis Toplantısı’nda konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Kan kanseri çocuklarımıza ilik nakli bulunabilmesi için uygun ortamı oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.AK Parti Kayseri İl Danışma Meclis Toplantısı'nda konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Kan kanseri çocuklarımıza ilik nakli bulunabilmesi için uygun ortamı oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.Özhaseki, hayırseverlerin kan kanserli çocukların tedavi olması için hastane yaptırdıklarını ve inşaatının başladığını söyledi.

Mehmet Özhaseki, “Bugün İstanbul'dan gelen hayırseverlerimiz var. Kayseri'de bir hastane yaptırıyorlar. Hastane Kan Kanseri çocuklara ilik nakli bulunabilmesi için uygun bir ortam. Türkiye'de daha önce böyle bir teknolojik ortam olmadığı için evlerine gitsin huzur içerisinde can versin diye gönderilen yavrular için burada çok önemli hocalarımız ile dünyanın çeşitli yerlerinde stajlarını ve doktorlarını yaparak işlerini öğrenip gelmişler. Eğer bir hastane olursa bu yavruların büyük bir çoğunluğunu hayata Allah'ın izniyle tekrar döndürebiliyoruz. Biz de hemşerilerimizi buraya davet ettik ve geldiler. Şimdi de inşaatımız başladı. Bizler sizlerle her zaman sohbet ediyoruz. Allah sizlerin işleri güçlerini rast getirsin” dedi.

İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KONUŞTU

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ise AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana ilk gün ki enerjisiyle çalıştığını belirterek, “Bugün 16 yaşımızı bitirdik ve 17 yaşımıza bastık. Bir genç delikanlı kıvamında ilk gün ki enerjiyle devam eden bir teşkilatımız var. Bunlar sizin sayenizde ve sizlerin gayretleri sonucu ortaya çıkıyor. Belediye başkanlarımızın da bizlere çok ciddi katkıları var. Bizlerin yüzünü yere baktırmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Hangi platformda olursa olsun, göğsümüzü gere gere yaptıkları hizmetlerden ve çalışmalardan dolayı göğsümüzü gere gere dolaştık” diye konuştu.

CEMAL KAŞIKÇI ÖZHASEKİ’NİN GÜNDEMİNDEYDİ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Allah nelere kadir değil ki, bunların elini yüzüne bulaştırdı. Bütün planları ortaya çıktı. Anbean adamı kaç dakikada nasıl işkenceyle boğdukları, kaç dakikada kestikleri açığa çıktı. Sesleri bile yurt dışından gelen devlet başkanlarına dinletildi. Büyük bir rezillik. Burada Türkiye, üzerine düşen rolü en iyi şekilde oynadı" dedi.

CIRGALAN BİBERİ TANITIM ETKİNLİĞİNE KATILDI

Özhaseki, Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından düzenlenen Cırgalan Biberi Tanıtım Etkinliği ve Sosyal Tesis Açılışına katıldı. Cırgalan Mahallesi'nde düzenlenen tanıtımda, program öncesi biber yapan kadınlarla konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar biberin yapımı ve özellikleri hakkında bilgiler aldı. Mahalleli kadınlar Başkan Çolakbayrakdar'a, 'Pastırma Cırgalan bibersiz olmaz' diyerek sağlık açısından da yararlı bir besin olduğunu ifade etti. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye olarak vatandaşa sundukları projeler hakkında bilgiler verdi.

"DİMDİK DURAN BİR CUMHURBAŞKANINA SAHİBİZ"

Açılışta konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise, yurt dışında dimdik duran bir cumhurbaşkanına sahip olduklarını ve onun yolunda hizmet etmekten dolayı gurur duyduklarını kaydetti. Özhaseki, "Türkiye'nin içini karıştıran, terör örgütlerine destek veren bu ülkeler seçim öncesinde bizim milletvekili arkadaşlarımızın, bakanlarımızın kendi ülkelerine girişini bile yasakladılar. Bir milletvekili, bir bakan Almanya'ya, Hollanda'ya neden giremez? Gidip vatandaşlarımızla buluşacak, dertlerini dinleyecek, sonra da onu mecliste gündeme getirecek. Buna izin verilmiyor. Ama aynı ülkeler PKK'ya kucak açtı. PKK orada her türlü eylemi, gösteriyi yapıyor, onlara serbest. Böyle bir şey olabilir mi? Ne yazık ki bunları gördük. Seçimler kırılma noktasıydı. Bu seçimlerde doğrusu Türkiye'ye karşı açıktan kapalı, her türlü bu şekilde davranan ülkelerin hepsi seçim sonuçlarından sonra hizaya geldiler, dize geldiler. Eskiden Türkiye'yle görüşmekten kaçınanlar şimdi dikkat ediyorsanız hepsi hizaya girdiler, tek tek Türkiye'ye geliyorlar. Suriye'yi konuşmak için geliyorlar, mültecilerin durumunu görüşmek için geliyorlar, Ortadoğu'ya barış gelecek, geliyorlar. Türkiye'nin gözüne bakıyorlar. Türkiye artık bu noktada bir oyun kurucu. Eskiden ciddiye alınmayan, 3 kuruş için yurt dışına giden başbakanlar döneminden şimdi gidip oralarda aslanlar gibi dimdik duran bir cumhurbaşkanına sahibiz. O da Recep Tayyip Erdoğan" ifadelerini kullandı.

"SİZ KENDİ ADAMINIZI DEĞİŞTİRİN"

Ana muhalefet partisinin kendilerine demokrat olmadıklarını söylediğini ifade eden Özhaseki şöyle konuştu:

"Ara ara mecliste muhalefet konuşurken diyor ki ‘Siz demokrat değilsiniz'. ‘Niye demokrat değiliz kardeşim?' ‘Hadi karşısına bir tane aday çıkar da görelim.' Biz de diyoruz ki; neden aday çıkaracağız? Bizim pehlivanımız dünya şampiyonu, her girdiği güreşçiyi yeniyor. Her girdiği güreşte galip. Siz kendinize bakın, biz şampiyonu niye değiştirelim. Siz kendi adamınızı değiştirin. Çıkıyor, yeniliyor; çıkıyor, yeniliyor hala devam ediyorsunuz."

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV