GÜNCEL HABER Haberleri Tümü
Haberici -->

OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu'ndan, OSB Başkanı Nursaçan'a Cevap!

 Bekir Kiracıoğlu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

"Sn Nursaçan basın düznlendeği basın toplantısında kendisine alan açmak için eski yönetim ve diğer kurumlara suçlamalarda bulunmuş. Başkan diyor ki ben bu suçları işledim ancak eski yönetim de şunları yaptı, benim yaptıklarımın daha fazlası diğer kurumlarda da var onlarda incelensin.

Sn Nursaçan OSB NE SAHİP ÇIK platformunu ne eski yönetimle nede başka hiçbir kurumla ilişkisi yoktur. Sizlerden defalarca elinizde salladığınız raporu istedim, siz dava açamıyorsanız verin biz açalım dedik, vermediniz. 7 sene bekletip işler kötüye gidince mi aklınıza geldi.İlk seçildiğinizde ibra edilmeyen eski yönetimi koltuğa bir an önce oturmak için ibra etmediniz mi? Sizler sanayicinin hakkını değil şahsi menfaatlerinizi savunuyorsunuz.

Eski yönetim iyi olsaydı adı eski olmazdı,varsa suçları savcılığa vermelisiniz. Bize bunları anlatmak yerine DUBAİ Yİ anlatın, mülkleri kaçırmaya çalıştığınız VAKIFI anlatın, SAVUNMA SANAYİ adı altında çar çur ettiğiniz paraları, OSB'nin BANKA BORÇLARINI anlatın. Sonuç ta karar verecek sanayicimiz ve yine onların vicdanlarıdır.."

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş

Facebook Yorumları