GÜNCEL HABER Haberleri Tümü
Haberici -->

Forum Kayseri 11 Yaşında!

 Forum Kayseri geride bıraktığı 11 yıl boyunca sadece Kayseri’nin değil bölgenin de buluşma noktası haline gelerek her yıl milyonlarca ziyaretçiyi memnuniyetle ağırlamayı başardı.

Özgün mimarisi ile ulusal ve uluslararası tanınmış mağazaları,dünya lezzetlerini sunan restoranları, çocuk oyun alanları, sinema kompleksi ve ziyaretçilerin memnuniyetini kazanmak için sayısız hizmeti ile bölgenin gözdesi olarak geride bıraktığı yıllar içinde tebessümle ayrılan milyonlarca ziyaretçisine bu onuru yaşattığı için teşekkür ediyor.

Forum Kayseri, 11. Yaşını kutlarken alışverişi kazanca dönüştüren yeni bir kampanya da düzenliyor. 21-29 Aralık günleri arasında Forum Kayseri’den aynı gün içinde tek seferde  500 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçileri  danışma noktasından Kazı-Kazan kartını alarak hediye kazanma şansı yakalıyor. Kampanya süresince her gün küçük ev aletlerinden ev tekstiline, mutfak gereçlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok farklı hediye dağıtacak olan Forum Kayseri, yüzlerce hediyeyle ziyaretçilerinin alışveriş keyfine heyecan katıyor.Kampanyaya katılmak için unutulmaması gereken en önemli noktalardan birisi ise ; ziyaretçilerin hala yüklemedilerse  ‘’ Forum Kayseri Mobil’’ uygulamasını cep telefonlarına bir kaç saniyede hızlıca  yüklemeleri olacak.

AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir Forum Kayseri’ nin ,11. Yaşını kutladığı bu dönemde bu onuru kendilerine yaşatan tüm ziyaretçilerine teşekkür ederek "Yine değil daima bekleriz. Çünkü burası sizin eviniz’’ mesajı verdi.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz