banner167
31 Temmuz 2021 Cumartesi

KAYSERİSPOR'DA RADİKAL KARAR

Kayserispor Yönetimi, Cumartesi günü gerçekleştirilecek Genel Kurul öncesinde nihai kararını verdi

07 Kasım 2018 Çarşamba 14:48
Bu haber 724 kez okundu
KAYSERİSPOR'DA RADİKAL KARAR
Haberici -->
10 Kasım Cumartesi günü Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapacak olan Kayserispor'da yönetim kurulu, radikal bir karar aldı.

BEDİR ANLATTI
Şehirden yeterli desteği göremediklerinden ötürü görevi devretmeyi planlayan Kayserispor Yönetimi, Erol Bedir başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıda kararını verdi. Kayserispor'un Kadir Has Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve 2 saate yakın bir süre devam eden Yönetim Kurulu Toplantısından nihai kararı çıktı. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Pazartesi gününden bu yana gerçekleştirdiği görüşmeleri, yönetici arkadaşları ile paylaştı. 

SON KARAR
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı için "Yola devam edeceğiz" cümlesi kurdu. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarından devam etmeyi düşünmeyen isim olup olmadığını da soran Başkan Erol Bedir, "Kayserispor'u bu süreçte ortada bırakamayız. Başkanlık görevini sürdüreceğim. Şehrimizin önde gelen insanları da, kurumları da gereken desteği vereceklerini ifade ettiler. Eski Onursal Başkan Mehmet Özhaseki de her zamanki gibi yanımızda olacak. Kayserispor için, Kayseri için göreve devam ediyoruz. Cuma gününe kadar gerekli ödemeler bir miktar yapılacak. Bu ödemelerin sözünü aldığımız için devam etme yönünde fikir birliğimiz oluştu. Ancak Cuma günü yine ödeme olmaz ve verilen sözler yine boşa çıkarsa, Cumartesi günkü genel kurulda görevi devretmek zorunda kalırız" açıklaması yaptı.

MÜJDELİ HABER
Başkan Bedir, Galatasaray maçı öncesinde teknik heyet, futbolcu ve kulüp çalışanlarına bir miktar yine ödeme yapılacağı ve Olağanüstü Genel Kurul toplantısı sonrasında yine ödeme yapılacağı bilgisini de paylaştı. Kayserispor eski Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Erol Bedir ile görüşerek, "Merak etme gerekli ödemeler en geç Cuma günü yapılacak" şeklinde teminat verdiği de öğrenildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV