banner167
banner182
13 Haziran 2021 Pazar

TOKADI YERSİNİZ

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Ciddi bir taraftar kitlesi var. Hem onlardan hem şehirden desteğin büyüyerek devam etmesini istiyorum. Ama asla gevşemek yok, rehavete kapılmak yok. Tokadın nereden geldiğini anlamayız” dedi.

22 Şubat 2019 Cuma 09:52
Bu haber 560 kez okundu
TOKADI YERSİNİZ
Haberici -->

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman,  “Ciddi bir taraftar kitlesi var. Hem onlardan hem şehirden desteğin büyüyerek devam etmesini istiyorum. Ama asla gevşemek yok, rehavete kapılmak yok. Tokadın nereden geldiğini anlamayız” dedi.

Tecrübeli Teknik Direktör Hikmet Karaman, takım olarak geldikleri nokta ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulunarak, bazı uyarılarda da bulundu.

SIKINTILARIMIZ VAR

“Sıkıntılarımız vardı. Halen de bitmedi” diyen Teknik Direktör Hikmet Karaman, “Türkiye’de de var bu sıkıntılar. Alacağımız galibiyetler ve güzel sonuçlar ile bunların üstesinden geleceğiz. Bizim öncelikli hedefimiz ligde kalmak. Skorlar iyi olabilir ama bizim dar bir kadromuz var. Rehavete asla yer yok. Maç maç gideceğiz. İpin ucunu kaçırdığımız zaman sıkıntı yaşarız” diye konuştu.

İKİ KEZ GELDİM

Hikmet Karaman, “Kayseri’ye daha önce 2 kez geldim. İlkinde Kayserispor ikincisinde Erciyesspor’da görev yaptım. İkisinde de vazifemizi yerine getirdik. Takımlarımızı hedefe taşıdık ama Kayseri’de devam edemedik. Bu kez yine Kayseri’deyiz. Biz durumu bile bile geldik. Üzerimize düşeni yapıp çalışıyoruz. Büyük bir mücadele var. Ama bu mücadele benim değil, hepimizin mücadelesi. Artık ben yok, biz yok, hepimiz var. Buradan herkese sesleniyorum. Hepimiz varız. Eleştiri olacak. Eleştirilere açığım. Spor anlamında eleştirilsin ancak belaltı vurmak, lekelemek, zarar vermeye çalışmak hata” ifadelerini kullandı.

BİR KENARA BIRAKILMALI

Karaman, önemli uyarılarda da bulunarak, “Şeytani düşünceler bir kenara bırakılmalı. Kayserispor herkesin takımı. Bunun değerini bilmek gerekir. Kulübün gelişmesi için, şehrin daha fazla katkı yapması için birçok şeyi tartışmalıyız. Buraya takımı başarılı kılmak için geldik. Herkes bu taşın altına elini koymalı. Düşmanlığa gerek yok” dedi.

38 PUANI GÖRMELİYİZ

İstikbal Mobilya Kayserispor’daki başarının yüzde 80’inin oyunculara ait olduğunu dile getiren Hikmet Karaman, “38 puanı görmeden gevşemek yok. Gelişmiş, kendilerini geliştiren taraftarımız var. Ciddi bir kitle. Hem onlardan hem şehirden desteğin büyüyerek devam etmesini istiyorum. Ama asla gevşemek yok, rehavete kapılmak yok. Tokadın nereden geldiğini anlamayız. Herkese söylüyorum. Son derece temkinli olacağız, iyi çalışacağız, iyi motive olacağız. Hedefe matematiksel olarak ulaşmadığımız sürece ipin ucunu bırakmayacağız. Minimum içeride oynayacağımız 6 maçta 10 puan almalıyız. 38’i buluruz. Allah’ım da bize nasip eder inşallah” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV